• Fantasy

Wilsonova 10 (2021) (pořad)

Poslední šiřitelé pravdy....pro nás hrdé dezoláty 👍

Spisovatelé (2012)

Pro mě po nějaké době zase příjemný, pohodový filmek. Navíc se skvělým scenářem a soundtrackem s Bon Iverem, The National nebo Elliotem Smithem

Nezvratný osud 5 (2011)

Scéna s mostem skvělá. Škoda, že zbytek klasicky za moc nestál. Posledních 15 minut vyloženě utrpení. Až závěrečné propojení s prvním dílem mělo zas trochu zajímavý nápad.

Raubíř Ralf (2012)

Sraz záporáků u Pac-Mana je cool. Je tam odkaz na spoustu retro games. Škoda, že ve druhé polovině se zábava přibrzdí. Přesto se člověk opravdu zasměje

Muž taiči (2013)

Jako akční film to není špatné a čas u toho ubíhá celkem dobře. Jako fighting film je to ale dost slabé. Choreografie soubojů je spíš podprůměrná a je často vytrikovaná uměle. Navíc toho k vidění ani moc není. Největší průšvih je ale Keanu Reeves jako hlavní záporák. Což o to - zahrál ho dobře a působí chladně, ale neni to žadný superrváč. Final battle proto působí spíš komicky. Vlastně každý kop Reevese ve mě vyvolal malý úsměv a chudák Tiger musel jít se skillem hodně pod svojí laťku aby to celé nabídlo alespoň nějaké napětí. Což nakonec dorazil neexistující temný úder již profláklé energie Chi. Vlastně nejlepší bojové scény jsou k vidění na postranním oficiálním turnaji, než je Tiger diskvalifikován za hrubost. Hlavně nemá cenu to celé rovnat s IP-Manem jinak by se to rovnou muselo hodit do odpadků a to by mi zas bylo snaživého Reevese líto.

Aréna (2011)

Čekal jsem hezké béčko. Bohužel je to béčko nehezké. Naprosto o ničem a bez děje. Takže to co mohlo tenhle film vytáhnout byly souboje. Ty jsou bohužel vpodstatě přeskočeny až na ošetřování ran, které je nechutné, ale hlavně nikoho nezajímá. Rádoby překvapivý konec asi nikoho nepřekvapí, takže vlastně není důvod, proč na to koukat

(1998)

Totalni masakr. Lidi co maji radi matematiku, nebo treba Capkuv Krakatit, musi tento film milovat.

Gauneři (1992)

Ja osobne jsem se timto filmem doslova pronudil. Akce co se podela a banda gauneru se dohaduje o tom proc. Jedine co se mi na filmu libilo byl zaver, ale cekani na nej se podle me nevyplatilo. Pulp Fiction miluju, ale na tohle se uz znova nepodivam.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Perfektní parodie na klasické horrorové vyvraždovačky. Trochu ulítlé, ale každopádně vtipné. "Měli jsme těžký den ....," XD