Matrix (1999)

První díl oproti dalším dvěma dobrý film.

Matrix Revolutions (2003)

Měl jsem si nechat vzpomínky, protože ty nebyly tak špatný, ... pustil jsem si to snad po 15ti letech a fakt jsem nepobral, co je to za zhovadělost. Snad ještě o chlup horší jak dvojka.

Matrix Reloaded (2003)

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Pokud se člověk podívá na tento díl hned po prvním dílu, tudíž chápe pak o dost lépe o co se ve dvojce jedná, tak je to dobrý, ... když jsem šel do kina s tím, že jsem se předem na jedničku nepodíval, tak ale opravdu ne. Musí se to brát jako celek a pak s tím problém nemám.

Avatar (2009)

Podíval jsem se na to asi po 10 letech a bavilo mě to o dost víc než na poprvé, super :)

Love, Death & Robots - Za souhvězdím orla (2019) (epizoda)

Tohle přesně převzali z jednoho z mojich nejoblíbenějších dílů z Krajních mezí. Bylo to téměř uplně o tom samém, takže i když neoriginální, prostě skvělé.

Annabelle 3 (2019) odpad!

Po pro mě dobrém druhém dílu jsem se docela těšil na třetí a jako nechápu nic, ... taková hovadina, totální zklamání a nedokážu si představit pro jakou cílovou skupinu to je natočený ? Napadá mě rozmezí tak 11-13 let a i tak je ta pohádka příšerná :( Horor to ovšem není určitě, s tím to nemá nic společného :( Jestli se tomuto má říkat horor, tak Pobřežní hlídka zvláště ve své době byla tvrdé porno.

Královská hra (2007) odpad!

Nechápu co se na tom komu mohlo líbit, krom teda té přírody, ale film naprostá sračka. 61% :-D Lidem fakt hrabe asi jako těm postavám co tam běhají po lese jak naprostý dementi, prostě chování těch postav, to se nedalo vydržet, se opravdu divim, že jsem to dokoukal.

Muž na Měsíci (1999) odpad!

Vydržel jsem to půl hodiny a málem jsem z toho trapnýho a podle mě evidentně na blázinec zralýho magora zdechl. Fakt brutální trapárna a to hodnocení zde nechápu. Jako co je na tom filmu nebo tomu člověku dobrýho ? A opravdu tenhle jeho příšerný, opravdu příšerný a maximálně trapný humor přijde někomu vtipný ?

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Nejlepší seriál, jako náctiletý jsem ho miloval a když se na to dívám teď ve 37 letech, baví mě to uplně stejně. Sabrina, Hilda i Zelda jsou prostě skvělý a Salem Saberhagen, tady snad nemusím nic dodávat, to je největší mistr :-D