Policajt Šimon Kováč (Braňo Deák) si užíva s mladou Kristínou, o ich vzťahu sa však zo spravodajských zdrojov dozvie Kristínin otec policajný prezident a Šimona dá zatknúť kukláčmi. Šimon je za trest okamžite prevelený do obce Krivé – na Slovensko-ukrajinskú hranicu. Počas ilegálneho prechodu cez hranicu pašeráci Emil (Peter Sklár) a Krišo (Roman Poláčik) nesú okrem cigariet aj narodeninovú tortu pre Emilovu svokru Zorku (Hana Gregorová). Keď ich začnú prenasledovať muži kapitána Jula Bobana (Sväťo Malachovský), podľahnú panike a utekajú. Torta zostane v lese a stane sa dôkazom o pašeráckej činnosti Zorkinej rodiny. A to sa práve dnes má do Krivého vrátiť Zorkina vnučka Petra (Simona Kollárová). (TV JOJ)

Anet21

⚪Keď vidím tú skvadru nesúrodých hercov, je to až k smiechu, ak kvôli tomuto odišli Deák a Poláčik z Oteckov, tak to je vyslovene prestup z blata do žumpovej jamy. ⚪Snaží sa to vytvoriť akúsi jojkársku Hornú-Dolnú, štylizované dedinské postavy, blbých policajtov atď., ale či toto ešte dnes niekoho dokáže pobaviť? Inak sa mi páči, že väčšina interiérov sú len trošku prerobené interiéry z Nového života, čiže sa aj pošetrilo :D a ešte ten scénar a dialógy občas perlia, slovenský scenárista použije v slovenskom seriáli pojem ,,predmet doličný"?? :D vtipnejšie ako celý seriál sú práve tie podivné výkony a dialógy. Jediné čo ma mrzí, že sa takýmto ,,podúrovniam" upisuje Peter Sklár, vždy som ho mala za podceňovaného herca a slabo využívaného, ale skvelého dabéra, s jedným z najlepších hlasov na slovenskej hereckej scéne, ale chápem, inkaso platiť treba.⚪ ()

mira007

Když měla úspěch Bebjakova Čára (2017), tak proč nezkusit něco na ten způsob akorát jako televizní seriál v žánru crazy komedie? Asi takhle si představuju poradu dramaturgů na Jojce. Nejsem příznivec sitcomů a jejich humoru, hlavně těch kde mi nepřijde bůbec nic vtipnýho, takže tenhle kousek to bude mít se mnou těžký. Námět parešácké rodinky, lokace a muzika posbíraná od Desperáda po Muže z Acapulca a naděje , že to třeba někoho pobaví za dvě rozpačité hvězdy. ()

Faethorius

Obdivujem slovenské televízie, že dokážu vrážat peniaze do takýchto brakov. Neviem aké majú rozpočty na to ale myslím, že by vedeli urobiť za tie peniaze niečo zaujímavejšie aj lepšie urobené a keď nie tak radšej nech neprinášajú na svetlo sveta takéto braky. ()

boomoo

Celkom pohodovka to bude. Prva cast v prekvapila, ked budu aj nadalej hlaskovat ako tu tak sa o uspech nebojim. Aj ked nejde o original ale o remake chorvatskej verzie tak zrejme vybrali scenare tych lepsich cast a o zabavu bude postarane. Akoze tunajsi "intelektuali" to asi nemaju sancu dat ale pre normalnych divakov to bude slusna zabava. Mne osobne to reze viac nez Horna Dolna ci Profesionali kde bol humor pilis hrany, tu je to kus aj o deji :-) Slusnych 70% - Mnohaja lit, blahaja lit :-) ()