Pan Nikdo (2009)

1 hvězdička dolů za profláklý scénář, ale musím se přiznat, že způsob, jakým to van Dormael natočil, mě naprosto dostal. Hltal jsem mu z kamery doslova každý záběr. :-)

Flakes (2007)

Musím říct, že mě to v základu potěšilo. Bohužel, jak už to tak u podobných komedií bývá, 65% narážek na americkou popkulturu jsem prostě nepochopil a přišel tak o značnou část vtipu, který film nabízí. Proto dávám jenom 3*.

Nezapomeň na mě (2010)

Teda tak uměle vykonstruovanej závěr už jsem dlouho neviděl, ten to dokonale zazdil. Výraz Pierce Brosnana hovoří za vše. Trapas.

Pravdivé lži (1994)

Tak tohle je opravdu pecka. Cameron umí. :-)

Pitva mimozemšťana (2006)

Skvělá komedie a zajímavý (mystifikační?) dokument v jednom. Velmi originální. Nedáte si sušenky? :-))

Netrpělivost srdce (1995) (TV film)

No zas taková trágedie, jak by se tu mohlo jevit, to není. Na poměry poloviny 90. let slušné řekněme divadelně - televizní zpracování knižní předlohy a T. Brodské ta role sluší.

Precious (2009)

Recept na depresi. Deprese bezpečně přehluší veškeré ostatní vjemy, které by se zde nabízely (lítost, soucit, vztek,...) a já zírám s otevřenou pusou, neschopen se ani na okamžik vžít do situace na plátně, protože je natolik zoufalá, bezvýchodná, odporná a frustrující, že bych to taky nemusel ve zdraví ustát. Hrůza.

Den D (2008) (pořad)

Tak tohle je první seriál veřejnoprávní televize, na kterém jsem začal doslova ujíždět. :) Perfektně vymyšlený formát reality show s prakticky neomezenými možnostmi. Co díl, to perla. 100%