Radostné dny (1951) odpad!

Jak asi bylo Krejčovi po těle, když se zpětně slyšel...

Zakleté pírko (2019)

Strašný, fakt. Jestli tohle někdo dobrovolně pouští svým dětem, měl by na něj přijít OSPOD. Pavlásek "hraje" sám sebe. Debila. Jedna hvězda za Chocholatou a Sandevu. Na Trošku by se měl vztahovat zákon na ochranu spotřebitelů.

Janosik (1974)

Nebudu se pouštět do sáhodlouhých debat, jak to bylo doopravdy. To nechám slovenským a polským kolegům. "Nech sa treba pojebů". Pro mě je důležitý, že ten film je hlavně nuda. Vrah stopařek fajn, ale prostě nuda.

Škola princů (2010) (TV film)

Pohádka je to průměrná, ale když jsem viděl obsazení, vyloženě jsem se těšil na každou chvíli, kdy se Fero Burda, Nebřenský a Čtvrtníček objeví na plátně. Z úst těchhle tří pánů totiž každá, byť vážně míněná replika, zní jako "dělám si z vás ze všech prdel".

Přichází Satan! (1976)

Když komukoli ukážu svoje fotky jako malého dítěte, říká mi, že vypadám jako Damien. No tak proč ne. Muhehe... Výborný film, který ani časem nic neztrácí. Jen málokomu se od té doby (skoro padesát let) povedlo natočit absolutní zlo a ještě se při tom na diváka usmívat stylem "je to váš osud".

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

Já snad blbě vidím, když čtu některé zdejší komentáře. Tohle přece nemůžete brát ani na chvíli vážně, magoři! :-D

Anděl na horách (1955)

O dost méně soudruhování než v prvním díle a navíc mistr Marvan na saních. "Počkej, pojedu já, ty pořád brzdíš a to není žádná jízda!"

Muž na radnici (1976) (seriál) odpad!

Jsem původem z Ústí nad Labem. Z města, které soudruzi jako Bavor svojí "přestavbou" a "modernizací" tak domrdali, že už se to ani nedá spravit. I kdyby mu v tom seriálu pomřela celá rodina, stejně si on a jemu podobní zaslouží viset na první lampě. Kdyby Dietl napsal ještě dvanáctý díl, kde by se obyvatelstvo Kunštátu vydalo s vidlema v ruce směr Národní výbor a na tu lampu došlo, dal bych aspoň hvězdu, takhle sorry.

Joker Show (2022) (pořad) odpad!

Nejde o to proč, jde o to ŽE... se to stalo. Důvod vzniku? Placení složenek.