Agent v sukni 2 (2006)

Pokračování celkem úspěšné komedie je zpět, i se slušivou bábinkou. Pořád stejně šílené jak jednička. Bohužel zábava malinko klesla. ( Hodnocení: 4/10 )

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Fyzická zdatnost, s tím hlavně musí přijít soutěžící. Taky bych některé disciplíny rád zkusil. / Viděné epizody cca *20.dílů / ( Hodnocení: 7/10 )

Ulovit miliardáře (2009)

Opravdu zvláštní atmosféra, která ve filmu panuje. Matonoha trochu kráčí jiným směrem. Splácaná ptákovina bez úrovně. ( Hodnocení: 2/10 )

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Je libo lepší účes, bez chybičky zvládne cokoliv. Johnny Depp vysloveně neboduje. A navíc jak průměr tento muzikál nemá. Tim Burton neoslovil. ( Hodnocení: 6/10 )

Dobrý synek (1993)

Super podívaná, kde se střetli dva dobří herci za mlada. Nelítostný synek Macaulay Culkin, kterého nechává vše chladným a Elijah Wood, který se snaží zabránit vtom nejhorším, co se snaží Henry udělat. Neustále vzpomínky po shlédnutí a pocity z filmu mě přispěli k tomu, abych malinko přehodnotil a šel s hodnocením o stupínek výše. ( Hodnocení: 8/10 )

Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)

Seriál jsem neviděl, tak těžko můžu hodnotit se spojením s filmem. Diplomatické vyjednávání zaslepené nad nějakou pořádnou zápletkou. Divné chování robotických bytostí, že by je porazilo i malé dítě. Slabý průměr. ( Hodnocení: 5/10 )

Švindlíři (2003)

Přivydělat si nějaké peníze pár podvody, ještě nikomu neublížilo. Cage jako poctiví podvodník. Jenže učit svoji dceru vyjde Cage hodně draho. ( Hodnocení: 7/10 )

Tom a Jerry: Louskáček (2007)

Slabší film s Tomem a Jerrym. Honiček málo a zajímavých scén také. ( Hodnocení: 5/10 )

Spalovač mrtvol (1968)

Chladnokrevný film s Rudolfem Hrušínským v hlavní roli. Šel z toho mráz po zádech. ( Hodnocení: 9/10 )

Kostičky (1994) (pořad)

Kdo by neznal Kostičky, tu úvodní znělku a závěr si budu pamatovat snad navždy. Pro nejmenší určitě zajímavé. / Viděné epizody cca *20.dílů / ( Hodnocení: 3/10 )