O myších a lidech (1992)

Je to můj bratranec, když byl malý kopl ho kůň do hlavy :-D tak z tohohle jsem opravdu nemohl, výborný film o dvou nerozlučných kamarádech, jeden hlupák a nekňuba a druhý ukecaný intelektuál, navzájem se dobře doplňovali, tenhle film by měl vidět každý filmový fanoušek...

Čekej do tmy (1967)

Hodně hustá atmosféra, která mě vtáhla do děje a připadal jsem si jako bych byl s dotyčnýma v jejich bytě a Audrey Hepburn zahrála prostě skvěle, klobouk dolů.

Králova řeč (2010)

Film, který mě vůbec nezaujal, rozhodoval jsem se mezi 2* a 3* a s odřenýma ušima dávám druhou variantu.

Blbec k večeři (1998)

To jsem ještě nezažil, abych při sledování filmu tolikrát dostal záchvat smíchu, respekt...

Klauni zabijáci (1988)

Je to tak velká blbost až je to dokonalé, celých 90 minut jsem se nemohl odtrhnout od obrazovky a 4* si to prostě zaslouží.

Zjizvená tvář (1983)

Nemám slov k tomuto veledílu, prostě klobouk dolů. Al Pacino opět nezklamal a stále dokazuje jak mu role gangstera náramně sedí.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Další skvělý snímek od Snydera, tento film si jiné hodnocení než 5* nezaslouží spolu s Jak vycvičit draka nejlepší animák, co jsem kdy viděl.

Paranormal Activity 2 (2010)

Rozhodně lepší než první díl, ikdyž i tento nestál taky za moc, prostě nějak mě to nezaujalo.