Obřad (2011)

Pro mě dost velké zklamání a béčkový film, bohužel to nezachránil ani Hopkins, měl jsem, co dělat, abych to dokoukal, po většinu filmu jsem se dost nudil. Ještě, že jsem na to nešel do kina jak jsem měl původně v plánu, 25%.

Frankenweenie (1984)

Tim Burton opět nezklamal a dokázal udělat nesmírně krásnou a chvílemi hrůzostrašnou atmosféru, pro mě 80%

Jak dopadají zoufalci? (1999)

O něco slabší než první díl, ale i přesto se na to dalo koukat a jsem rád, že jsem to viděl. Svaloch Jake si konečně najde práci a snaží se změnit k lepšímu, příjde o svého syna při pomstě z vlastního gangu, kdy ho jejich vůdce zastřelí. Jeho další syn se snaží pomstit. Pro mě 75%

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Já se nesmírně bavil při sledování tohoto komediálního hororu, tyhle žánry opravdu můžu, pro mě 85%

Kdysi byli bojovníky (1994)

Neskutečně emocionální a drsně propracovaný snímek. Na tento film se jen tak nezapomíná, pro mě 95%

Thor (2011)

Mám v oblibě severskou mytologii, ale tenhle film ji hodně pošpinil. Nechápu jak ve filmu můžou hrát lidi jiného etnika než tomu bylo za dávných let. To budou i v dalších filmech např. Umučení Ježíše Krista obsazovat do role Ježíše Afroameričany a lidi jinší barvy pleti než tomu bylo původně??? Pro mě 60%, jinak bych dal alespoň 80% kdyby bylo všechno podle pravdy.

I Love You Phillip Morris (2009)

Hodně rozpačitý film, Jim Carrey opět nezklamal a zvládl roli homosexuála na jedničku. Bylo to hodně zajimavé, dobrodružné a při konci i trochu sentimentální, ale vždycky není tak hrozně, aby nemohlo být hůř, 70%

Zahrada - Milovník zvířat (1974) (epizoda)

Žádná velká podívaná to není, ale i tak se mě to líbilo, z malé rybičky se vyklube velryba, z malých psů sloni a malou kočku už pan nestihne krmit, protože umře a kočka zůstane sama bez pána, jednoduchý příběh a ke konci i trochu smutný pro mě 55%

Nástrahy velkoměsta (1984)

Pohodová, odpočinková a hlavně velice zábavná komedie. Vidlák zjistí, že promarnil 40 let svého života na vesnici a proto se rozhodne odjet do velkoměsta a najít si tam práci a ženu, samozřejmě se to neobejde bez trapasů a peripetií . 85%

Frigo staví dům (1920)

Na film Frigo na mašině to nemělo, ale i tak to bylo zábavné, pro mě 75%