The Woodsman (2004)

Woodsman nenabízí černo-bílý pohled na problém pedofilie, nevede vás k jednoznačnému závěru, nenutí vám svůj názor. Výborná režie, kamera a Kevin Bacon.

Poslední hřích (2007)

Čekala sem film pro dospělé, ale on je to spíš příběh pro děti. Ale pěknej příběh pro děti. Potěšil.

Květ pouště (2009)

Čekala sem, jakým způsobem dokáží tvůrci přenést do filmu téma ženské obřízky. Podle mého se jim to povedlo na 100%. Fyzickou i psychickou bolest sem prožívala spolu s hlavní hrdinkou. Na to, že film byl údajně točený pouze pro TV, je hodně povedený.

Norské dřevo (2010)

Jednu hvězdičku za nádhernou krajinu. Miluju japonský filmy, ale tenhle se opravdu nepovedl.

Nová dcera (2009) odpad!

První film, kterej mě donutil nedat ani jednu hvězdičku. Přátelé varuju vás před 107 minutama nudy a poté hnusu z toho, že ste se nechali zblbnout jménem Costner a pustili si film, kterej vám akorát sežral čas.

Bastardi (2010)

Kdo z dospělých nezažil, může komentovat režii nebo výkony herců. Kdo zažil pochopí, proč sem musela dát pět hvězdiček. Magnusek ví o čem píše a ví o čem hraje.

Hanebný pancharti (2009)

Americký filmový western z druhé světové války, jehož děj je zasazen do Francie. To, že je Tarantino podvodník a že mě v každým filmu tahá za nos, to už sem mu dávno odpustila. Ale to, co mi provedl v panchartech, no že se nestydí :) On mi na ten nos pověsil takový bulíky a já mu je všechny sežrala. Jak asi budou reagovat američani, který tenhle film viděli, až zjistí, že Hitler nezemřel po atentátu v divadle :) Pokud to vůbec někdy zjistí.

Napříč vesmírem (2007)

Je prima, že ještě někdo točí takovýhle filmy. A večer se můžu dívat znova. Budu ale líp vybavená. Vezmu si kapesník, colu a popcorn.

Monty Python: Copak je to za Mesiáše... (2010) (divadelní záznam)

Kdo neznáte Monthy Pythony: Příběh Briana, tak se na něj raději mrkněte ještě před tím, než si pustíte tenhle (skoro) dvouhodinový skvost. Opravdu jsem si večer v divadle nadmíru užila. AMOREDEUS!