Rychle a zběsile 2 (2003)

I když je druhý díl o něco lepší než jeho předchůdce i tak je to stále poměrně jednoduché, ale dobrý film na večer.

Rychle a zběsile (2001)

Příběh je celkem nezajímavý, jednoduchý a nudný. Bohužel ani Vin Diesel nedokázal tomuto filmu pomoci.

Yu-Gi-Oh! (2000) (seriál)

Celkem originální, napínavé, ale také zábavné anime, které člověka upotá.

Hvězdný prach (2007)

Film má poutavý a napínavý příběh s přijemnou příměsí humoru. Animace jsou opravdu dobré, herecké výkony jsou úžasné, které diváka potěší stejně jako herecká sešlost. Samozřejmě má film své rezervy stejně jako je měla knižní předloha, ale i tak originální a zábavná pohádka.

Detektiv Conan (1996) (seriál)

Povedený a celkem osvěžující seriál, který svým provedením je jiný než to v anime bývá. Animace sice už nic moc, ale jinak napínavé a zábavné.

Showtime (2002)

V celku zábavná a poměrně originální komedie co má spád. Eddie Murphy je skvělý komik a svou roli zahrál skvěle, ale kdo mě opradvu překvapil byl Robert De Niro, který svým pojetím role dává celému filmu šmrnc.

2012 (2009)

2012 je plný naprosto úžasných efektů, ale jinak je v celku nudný, nezajímavý a podprůměrně zahraný. Bohuže, krom efektů, se Rolandu Emmerichovi na tomto filmu nic nepovedlo.

Kigeki (2002)

Trochu krátké, ale se zajímavým příběhem, se skvělím dabingem (který se Japoncům ne vždy podaří) a se skvělou hudbou.

Ztracený poklad Aztéků (2008) (TV film)

Mizerný výkon herců, naprosto hrozná animce, prostředí odfláknuté a naprosto nudný a nezáživný příběh.

Tři králové (1999)

Film Tři králové je jedním z nejlepších filmů nestárnoucího mládence Gerge Clooneyho. Zajímavý příběh, skvělé herecké výkony a nezvykle nasnímané akční scény díky tomu a díky skvělé režii Davida O. Russella je film Tři králové pro mě jedním z nejlepších válečných filmů.