Dr. Dolittle (1998)

Podle mě je dobrý film na večer. Vtipný a trochu jiný, což to dělá tak zajímavé.

Agenti nula nula (2004)

Jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl. Úroveň humoru je naprosto ubohá, ujetý příběh a neskutečně špatní herci. Kdo nad tím ho shlédnou, doporučuji ještě přemyslet.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Tento pořad nesluji pravidelně, ale pokaždé to je zážitek.

Miami Ink (2005) (pořad)

Tetování je krásná věc, když je to dělané od profesionálů a to v Miami ink jsou. Je zajímavé pozorovat jak se z obyčejného obrázku stavá umění. 10/10

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Opravdu úžasné že to dokážou postavit za pouhopouhý týden, ale je to hezké jak těm lidem pomáhají .

Znovu 17 (2009)

Když jsem tento film sháněl myslel se že to bude dobrá a oddechová kodedie, ale spletl jsem se. Celý příběh je celkem nezajímavý, nudný a laciný, krom toho tu máme ještě podprůměrný výkon herců. Burr Steers z potenciálně dobrého filmu udělal podprůměrný propadák. Sečteno a pdtrženo celkem vtipný film s nesmyslným příběhěm. 2/10

Jádro (2003)

V celku zajímavá a svým, v celku logickým, příběhěm zábava. Jako večerní film dobré.

Buď v klidu (2005)

Buď v klidu sice nemá nijak propracovaný a napínavý příběh, ale i přes to je velmi zábavný a hvězdami nabytý film.

60 sekund (2000)

Automobilovým fanouškům se to jiste bude líbit, ale jinak v celku průměrné, snadný a né moc napaditý příběh. Na kvaltě tomu přidavá pouze účast Nicolase Cage a Angeliny Jolie.