Insidious (2010)

Ale jo, nebylo to vůbec špatné. Sinstra to sice nepřekoná, ale v mnohých momentech jsem se lekal solidně.

Nezvratný osud 5 (2011)

A kruh se nám uzavřel. Ten konec jsem vskutku nečekal, takže za mě 4 hvězdy a díky za docela osvěžující sérii. :)

Paralelní světy (2012)

Nápad sice originální, ale za tak nudné podání by měl někdo být pověšen za koule do průvanu. Hluchá místa vyplňovaly neskutečné nelogičnosti, křečovitý happy end na závěr. Z výsledku jsem zklamán.

Argo (2012)

Wow, opravdu propracovaný kousek. U mě plné hodnocení

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Chvílemi trapné a nelogické. Rozhodně se z toho dalo vytěžit více. Za mě 3 hvězdy

Nespoutaný Django (2012)

Co dodat, prostě klasický Tarantino, absorudita až na půdu ale vypracovaná k takové dokonalosti, že se musí líbit.

Paranormal Activity 4 (2012)

Jedna hvězda, za snahu a za docela sympatickou mladou herečku, jinak nuda, nuda, nuda a ještě jednou nuda.

Odporná hra (2011)

Zvláštní film. Herecké výkony opravdu nulové, atmosféra nenadchla. Na druhou stranu nápad vcelku originální, psychika člověka zavřeného v neznámém prostředí se jim podařilo vykreslit věrně....u mě 50 na 50.

Sinister (2012)

No co dodat, podruhé v životě se mi stalo, že jsem si u hororu musel dát pauzu, protože už to bylo na mě moc, ten první byl Ring....dávám plné hodnocení, jinak to nejde.