Děs po setmění (2014)

Hnusné, nelíbivé, nedomrdlé. Přibližně od 20. minuty filmu je víceméně jasné, kdo je ten sráč s pytlem na hlavě a to, že se z toho na konci snaží udělat velké haló oživením nějakého již mrtvého panice na tom nic nezmění. Timlin je sice dost líbivá prdelka, ale sama to nevytrhne a ty herecké "výkony" z těch by se jeden posral. Ach jo, čekal jsem větší pecku než někoho znásilnit ostrou trubkou

Smrt ve tmě (2016)

No tak konečně vymakaný thriller dle mého gusta. Žádné zbytečné mluvení, žádné sraní, jen pořádná fašírka. Příště si asi rozmyslím svojí návštěvu u nějakého slepce, přeci jen přijít o koule tím, že mi je ukousne slepecký labrador není příjemná představa. K úplné dokonalosti chybělo už jen málo. P.S. jako s čím se ty rozmnožovací kliniky tak serou? Stačí vzít pořádnou naběračku na omáčku a narvat do nějaké pořádné ku.... Měly by si vzít příklad

Zhasni a zemřeš (2016)

Boooooring....a furt dookola budeme zkoušet, jestli ten čudlík na zdi funguje nebo ne. Do toho nějaká kravka s drápy, která trpí pokročilou fází fotofobie a dialogy, že jsem si chtěl vyrvat uši, jak byly umělé a debilní. No nic, zase horor vo hovně.

Truth or Dare (2012)

A máme tu další z řady hororthrillerů, kdy první polovinu filmu spokojeně chrochtám, jak zase někdo pojal originálněji pubescentní vraždění, abych pak konec sledoval s hlavou mlátící o stůl a myšlenkou "Kdo mohl tak kokotský konec vymyslet??". Musím říct, že psychopatický bráška se syndromem "Teď, kurva, musím někoho rychle oddělat" mi byl sympatický od začátku do konce, ono těm 5 kriplům v chatce bych taky s radostí napustil střeva kyselinou a vyvrtal oční bulvy za živa, ale to je co?? To je málo. A fakt to nespraví to, že malý bráška je prdelomrd, který využije každou příležitost, co mu nadrobený rufík v lajně na stole poskytne a někomu přeblafne užovku. Jo a co je za debilní jméno Gemma???

Pravdivý příběh (2015)

Ta chemie mezi 2 hlavními hrdiny nefungovala. Jonah Hill bude už navždy věků ten debil od vedle, který dokáže rozesmát masy lidí, ale roli váženého reportéra mu vážně nežeru. James Franco se zase tváří, jako by ho vůbec otravovalo v tomhle hrát. Nu což, myšlenka dobrá, ani scénář nebyl marný, jen to obsazení stálo za houby.

Den před krizí (2011)

Velmi pěkné. Oproti The Big Short to nemělo zase až takovou šťávu a halt Demi už nění taková šťabajzna jako Selena Gomez, ale i tak za 4 hvězdy jen to hvizdne. Film udělaný tak akorát pro pořeby průměrného debila, co zvládá jakžtakž počítat a dá si 2 a 2 dohromady, nebude se v záplavě všech těch volat....jak to vlastbě bylo??? Ale to je buřt

Tajný život mazlíčků (2016)

Neurazí, nenadchne....párkrát jsem se upřímně zasmál, ale celkově spíše průměr.

Všechny tajné věci (2014)

Takže si to shrneme - nuda, nuda, nuda, nejhloupější flashbacky vůbec (teda pokud jejich účel bylo udělat z diváku debily, tak dobrá práce), nuda, nuda a ještě nudnější rozuzlení. Jo a to jsem ješět nezmínil hlavní účinkující, která si asi spletla natáčení s fitkem, kam měla mít namířeno. Nedívejte se na to, promrdáte 93 minut svého života.

Poltergeist (2015)

Co na to říct, no. Neviděl jsem původní film, takže budu hodnotit jen tento kousek. Když to zjednoduším, tak jak to nadějně začalo, tak to šlo hopem pěkně do hajzlu. Nevím, koho napadlo obsadit do role starajícího se fotříka Sama Rockwella, ale zaručeně vím, že dotyčný ba zasloužil zmáčknout koule ve skřipci. Psychopaty a vyšinuté kriply hraje perfektně, tak proč to měnit? No, po úvodním strašení, které bylo docela fajn, se do nefunkční rodiny nakvartýruje nějaká kráva, která dříve kouřila jednomu Irovi, co dělá fejkové vymýtání ďáblů v TV, ale jako bacha on to umí i doopravdy jako jo???? Ach jo, další domrdaný horor, který si mohu odškrtnout ze seznamu.

Aliance (2016)

Dámy a pánové máme tady další kousek z dílny "Vydojme prachy z těch kretenů v kině". Co bychom se srali z novou zápletkou, dáme tam stejnou sračku z 1. dílu, on si toho nikdo nevšimne. Nejvyšší pán vedoucí se prvně tváří, že dělá vše pro dobro všech, aby se z něho nakonec vyklubal malý Hitler bez kníru. Statečná blondýna to zase v pohodě zmákne a vrátí se na místo činu, abychom se zase rok třepali na další pokračování, u kterého VŮBEC nikdo netuší, jak asi dopadne. Aby hlavní hrdinové dokázali, že to jsou vylízaná hovada, tak stále věří tomu samému kryplovi, aby je na konci zase PŘEKVAPIVĚ zradil. Zmrd stays zmrd, to ví i batole. No nic, jsem si zase znechuceně odplivl a oroštuji to 2 hvězdama.