• Thriller

Žoldák (1996) (TV film)

Moc jsem si od toho nesliboval, a taky jsem toho moc nedostal. Akce celkem nezáživná, Gruner opět vážnej a neprohodí snad ani jednu pořádnou hlášku, naopak příběh zase tak hroznej nebyl a ta přestřelka v tom lese za doprovodu La Bamba měla taky něco do sebe. Spíš horší průměr.

Zúčtování (1993)

Fajn béčko se sympatickým obsazením a dobrým příběhem. Nejlepší byly fighty Blanks vs. Lew a Blanks vs. Klipatrick, ten hlavní souboj mezi těma nadržencema nic moc a ten konec byl nějakej až mooc happy, ale jinak na to jak jsem se toho celkem bál, že to bude nějaka arénovka, tak to fakt mělo supr příběh a já se bavil od začátku do konce a snad ani chvíly jsem se nenudil.

Full Eclipse (1993) (TV film)

Joo začátek vypadal fakt dobře, škoda jen že si to nedrželo tu akci po celej film. Ale jinak dobrej film.

Obtížné a vražedné (1995)

U tohoto filmu jsem si hlavně užíval fighty, páč příběh mi nepřišel zrovna moc zábavný. Ještě se mi líbilo jak se Blanks a Piper mezi sebou hlásili a taky Blanksovi super bojový kousky, který zde předvedl.

Americký kickboxer: Zápas smrti (1994)

Hlavní hrdina opět xichtem žádná sláva, ale když měl po boku nádhernou Allman, tak jsem si film užíval. Hues opět super záporák.

Sám v lese (1996)

Napodobenina Home alone, ja si to ale pouštel spíš kvuli Huesovi, který byl na tom filmu stejně nejlepší. Snad jinou takovouhle podobnou roli nemá a já jsem pobavil. Příběh spíš horší průměr ale za Huese přidávám jednu hvězdu.

Orlí spáry (1992)

Blanks vs, Hues a Hong vs, Merhi jsem si užil! Lepší než všechny Tiger claws dohromady, ohraný příběh mi ani nevadil, že už to tu bylo několikrát já si to užil hlavně kvuli tomu "nabitému" béčkovému obsazení.

Oko bere (2008)

Hodně dobré. Hudba, herecké výkony, příběh a zvrat na konci. Bavilo mě to hodně.

Collateral (2004)

Po druhém shlednutí musím tu jednu hvězdu sundat. Pár věcí mi zde trochu vadilo, což nemění nic na tom, že to je stále zábavná podívaná.

Flintstoneovi (1994)

V dětství jsem Flintstonovi celkem žral, a tenhle film se mi líbil stejně jako seriál. Určitě dobrý nápad to sfilmovat. Taková rodinná prkotina, která neurazí.