• Thriller

Keanu - Kočičí gangsterka (2016)

Čekal jsem větší hovadinu, ale nakonec mi to párkrát vykouzlilo usměv na xichtě. Potěšilo cameo Faris a Reevese. Příběh byl prkotina a ke konci už mě to vážně nebavilo.

Obhájce (2011)

U tohohle filmu jsem hlavně spoléhal na dialogy a nakonec mě nejvíc bavila McConaugheyho kára a sám McConaughey, bez kterýho by to byl za mě horší průmerná kriminálka.

Gladiator Cop (1995)

Nechápu co proti tomu všichni máte, vdyt je to fakt sračka. Začátek mi byl povědomej, asi jsem to jednou rozkoukal a pak jsem se na to vysral jakej to byl shit. No a ted jsem se k tomu po letech vrátil.. je tam sice krev to ano, bojuje se tam to ano, ale taky je to fakt bezvadná nuda. Lamas s culíkem šermující mečem, nudné kecy, sex se svalnatou kulturistkou (fuj), hudba alá soundtrack z porna 80 let a taky jedno velké nic, které vám film dá až to dokoukáte. Jedna hvězda za toho starýho čínana, co se tak srandovně smál a párkrát nahodil slušnou hlášku a za ten jeden výstřik krve.

Krysař Willard (2003)

Dost zvláštní film, ta třetí je za ten námět a za Glovera a jeho psycho výkon.

Pojídač hadů 3: Jeho zákon (1992)

O něco lepší než sračkoidní dvojka, více soubojů, střílení ale furt to byla nezáživná nuda. Ten konec sice přestřelky, ale mě už to vůbec nebavilo.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Celkem slušný animák, ale že bych to musel vidět znova to teda asi ne.

Kocour (2003)

Hrozná kravina.

Pojídač hadů 2: Msta (1991)

Jedna hvězda za těch poslednich dvacet minut, který me i celkem bavily. Jinak nehorázná nuda s minimem akce a žadnyma fightama.