Když nás vidí (2019) (seriál)

Šlo by to natočit i lépe, ale jako reálné drama je až těžké se na to dodívat. Co se týče těch důležitých lidí na začátku v čele s bloňdatou paní důležitou... no... škoda, že Punisher je jen comicsová postava.

Ach, Ramono! (2019)

Nehodnotím kvalitu filmu, ale kvalitu smíchu, který mě provázel během koukání se. Nic jsem od toho nečekal a dějově/herecky je to asi tak hloupé, jak by se dalo čekat. Komediálně je to ovšem narváno poměrně kreativními momenty, díky kterým jsem se královsky bavil od začátku do konce.

The Defenders (2017) (seriál)

Víceméně nekoukatelná sračka. Nechápu svět, kde se Netflix vytáhne s Daredevilem a jeho obstojnou kvalitou psaní a zajímavýma soubojema, aby k němu následně přidal výrazné žánrovky Luka Cagea a Jessicy Jones, aby k tomu přidal naprosto nekoukatelného Iron Fista a celé to nechal "vygradovat" v něčem, co vypadá hůře, než libovolný díl Arrowa.

Anděl Páně 2 (2016)

Je to pecka. Má to příjemný pohádkový děj a poměrně kreativní pokračování jedničky. Co mě ale dostalo je kadence hlášek. Hláškuje se tam pomalu jako v Deadpoolovi. Opakovaně jsme se váleli smíchy. Velmi doporučuji jako film na zpříjemnění vánoc. Kadence humoru oproti jedničce rapidně vzrostla a některé věty jsou vyložené perly. Často jsou taky věty více významné/satirické, třeba "diskuze o platbě za poslední večeři" lze chápat z pohledů andělů, ale stejně tak jde použít na šéfy ve firmě. Celkově se nenechte zmást začleněním "pohádky". Dospělí to ocení více než děti (dle mého názoru a atmosféry v sále) a hlavní linku lze "ignorovat" podobně jako u zmíněného Deadpoola, nebo třeba Strážců Galaxie, kteří také stojí na humoru a postavách. Osobně jsem nečekal, že se mi to bude líbit až TAK moc.

Už je tady zas (2015)

Je to parádní satira s místy neuvěřitelnými fórky. Dokonce došlo i na parodii "internetové hitlerovské scénky". Jako film to ale místy vrže a speciálně konec působí strašně mimo mísu. Je to škoda, protože to film celkem sráží.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Zbožňuju MoS pro skvělého záporáka a obecnou kvalitu scénáře a akce. Tady je scénář o chlup slabší u lidí, supermana a batmana. Luthor motivaci nemá, Xena je zbytečná a digimonstrum je naprosto o ničem. Obrovské zklamání. A btw, kdyby nechali jen původního batmana vs supermana, tak by to bylo mnohem lepší. Přeplácáním to zabili. PS: Snyder je super, zabíjí to scénář.

Steamboy (2004)

Vizuálně úžasné, ale dějově je to strašná slátanina.

Osm hrozných (2015)

Jak mám tarantina rád, tak tohle bylo moc dlouhé a proto místy nudné. Dostavník super a od první smrti v hospodě super, ale mezitím je to čekání na godota. Nedovedu si moc představit, že bych si to chtěl ještě někdy pustit znovu.