Ledové království II (2019)

Hele, mě se to líbilo. Pro mě o dost lepší, nežli první film, přišlo mi to více dospělé.

Špindl 2 (2019) odpad!

Sračka, úplně zbytečná sračka.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Slušná lobotomie.

Nevědomí (2013)

Nechce se mi dneska moc psát, tak to shrnu: Audiovizuální zpracování je perfektní, děj je zajímavej a rozhodně se dočkáte: Surprise motherfucker. Jediný co mě opravdu rozčilovalo, byla hudba, ta byla fakt příšerná.

Naše planeta (2019) (seriál)

Jedinečný a naprosto úžasný 8mi dílný dokument odkrývající život zvířat na naší planetě v odobí, kterému vládne člověk. Neméně úžasný je také průvodce, kterým není nikdo jiný, nežli David Attenborough.

John Wick 3 (2019)

V dnešní době digi mlátiček působí John Wick, jako oáza uprostřed pouště (stejně jako Mission Impossible). Film si nehraje na víc, než čím je a to je surová řežba . John Wick, je přesně ten film, který chcete vidět, žádný střílení do těla a náhlá reinkarnace padouchů, prostě bum do hlavy a nazdar. Film, jako takovej by byl spíš na 4*, ale musim dát 5, prostě musim, protože to co dělá Keanu je neuvěřitelný. Všechno dělá sám, všechno si vydřel, jen natočit ty scény muselo bejt naprosto zničující. Je to takovej Americkej Jackie Chan a právě kvůli Keanovi musim dát 5, je hrozně hustej.

Aladinova dobrodružství (1994) (seriál)

Na Aladina jsem moc rád koukal, jako malej kluk. Teď koukám s dětma a víte co? Pořád je to hlína :) Ten uřvanej pták s Džinem jsou určitě největší tahouni a jejich stupidní nápady vždycky pobaví. Aladin je pouhá vata kolem a Jasmína, ach ta Jasmína...

Avengers: Endgame (2019)

No čekal jsem hodně, ale ne zklamání a to byla chyba, jeden z nejslabších Marvel filmů.