Hluboko v gangu (2006)

Ze slibně rozjíždějícího filmu se po půl hodině stalo nudné a nepřekvapující standartní americké klišé. Když jsme se na to s přáteli koukali, tak abychom se trochu zabavili, tak jsme se vsázeli, jestli přijde nějaký výbuch. Naštěstí byl.

DOA: Na život a na smrt (2006)

Od tohohle filmu jsem nic neocekaval a taky jsem nic nedostal. Pekne zpracovane becko(nastesti to netocil Uwe Boll-tak se na to dalo divat),tu hru jsem nikdy nehral jen jsem o ni slysel a dve hvezdicky davam jen kvuli zenskemu hereckemu obsazeni protoze jen kvuli nim se na tento film dalo divat.

Taxík (2002) (seriál)

Lehce podprumerny kriminalni serial u ktereho jsem se nudil az to byla hruza.Dve hvezdicky davam asi jen Davidu za vykon v tech dilech co jsem videl....

Divočina (2006)

Pekne po graficke strance ale pri sledovani jsem si rikal ze tohle jsem uz nekde videl tohle tu uz bylo a pak jsem si vzpomnel na madagaskar a az na mensi drobnosti stejna pointa jako u nej...ach jo skoda mohlo to byt lepsi ale takhle cerpat z divaku penize za to ze se divame porad na to same ...

Jackass: Film (2002)

Divat se na bandu typku jak na sobe zkousi ruzne kraviny ? obcas je to i vtipne ale prevazuje spise tupa blbost hlavnich akteru na sobe provadet takove experimenty. Nad timto filmem se spise pozastavovat a rikat si jsou to vubec normalni lide ? tohle sobe delat ?

Stormbreaker (2006)

po druhem schlednuti musim snizit hodnoceni ze 3* na 2*. Schopnosti hlavniho hrdiny jsou prilis nerealne a tech chyb co tam je, to je az nemozny. A proc to ale skoncilo takovym happyendem ? to vubec nevim hodil by se tomu jiny konec. Velka skoda Ewana cekal jsem ze dostane vetsi moznost a bude vice videt na platne. Je to takova oddychovka na nudne vecery kdyz neni po ruce nic lepsiho, a i tehdy se da vybrat rozhodne mnohem lepsi snimek.

Boží zápasník (2006)

Obcas jsem se i zasmal ale cekal jse od toho vice, Podle traileru melo jit o komedii s velkym potencialem ale ve vysledku je to prumerny film s par dobrymi vtipy a nic vice

Sklapni a zastřel mě (2005)

Cerny humor mam rad ale ten film to nekdy az prehani a to mi na tom vadilo. Herecke vykony standartni a nebyt fakt moc drsnych veci ktere byli na me moc bylo by me hodnoceni vyssi

Scary Movie 4 (2006)

Trailer byl bomba a navnadil nas na poradnou komedii, ale necekal jsem ze to nejlepsi z filmu uz ve traileu bylo ukazano a misto poradne komedie jsme dostali poradnou nudu, i kdyz par scen vtipnych bylo.A 2 hvezdicky daam asi jen kvuli traileru ktery byl lepsi jak cely film dohomady. Nejhorsi Scary Movie

Po krk v extázi (2004)

Asi tomu dám v budoucnu novou šanci, jakmile bude čas a nálada.