Výměna (2008)

Dvacet minut po skončení filmu mi stále běhá mráz po zádech. Nenacházím slova, vážně...

Máj (2008)

A tohle natočil stejný režisér jako Kytici? Kristova noho. Nebejt pana Třísky, tak se to nedá ani dokoukat...

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Depresivní, děsivé a fascinující. Rozhodně nejsympatičtější postavou byl Malamadre, což je paradoxně ten největší hajzl. Film o tom, jak Vám jedno rozhodnutí může posrat celý život v několika hodinách. Jednou jste nahoře a jednou zatraceně dole...

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Chvíli trvá se zorientovat v příběhu. To je nejspíš největším mínusem filmu. Když se Vám to ale konečně povede, čeká Vás strhující podívaná, plná výborných hereckých výkonů a skvělých akčních scének, kdy budete muset dát hadr pod obrazovku, aby Vám krev nezasrala koberec.

Já, padouch (2010)

Kreslená kombinace Hitchcocka a Krause, s přízvukem francouzkého číšníka, kterého bude milovat celá rodina. A ty malý, žlutý čůráčci nemají chybu. Je to velký film pro děti a krásná pohádka pro dospělé.

Proroctví (2009)

Nebýt infantilně přeslazených dětí z padesátých let nebo té příšerně protivné a hysterické kundy, kterou jsem měl chuť umlátit železnou trubkou, přejet zahradní sekačkou, pochcat a zahrabat, aby se netrápila, byla by to paráda. To ovšem nemění nic na tom, že jsem to viděl už několikrát a vždy jsem se bavil. A jistě se na něj podívám znovu a rád.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nebyla to nuda, nebylo to utrpení a už vůbec to nebylo špatné. Ale necítím žádné napětí, zvědavost, ani touhu vidět druhou část, což by mělo být u primárním účelem první části. Každopádně jsem svým způsobem spokojen. A můžeme jen doufat, že druhá část vykompenzuje nedostatky té první.

Návrh (2009)

Připitomělá, americká, romantická komedie s příběhem, který dokáže kdokoliv předvídat již po prvních patnácti minutách. ALE - já se skvěle bavil a nejednou jsem se od srdce zasmál.

Pavouci z vesmíru (2010)

Do poloviny filmu jsem doufal, že konečně začne nějaká akce a od poloviny filmu jsem se těšil na titulky. Jsem zhnusen... ne... to není ten správný výraz. Jsem velice nepříjemě nasrán a.. nasrán znovu. Miluju sci-fi, ale tohle teda... Skyline je špatný film, který se tváří, že je dobrý. Herecké výkony byly neuvěřitelně k smíchu a dost podstatnou část filmu jsem doufal, že všechny postavy zemřou velice bolestivou smrtí, kterou by se světu revanšovali za svou demenci. V posledních patnácti minutách filmu to začalo být konečně zajímavé. Kdyby v tu chvíli příběh začal, mohl by mít film i nějakou naději na úspěch, ale v to už tu, bohužel, byly ty titulky. Skyline nikdy víc.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Parádní nápad. A rád bych věděl, čím se autor sjížděl. Rozhodně u toho měl hlad. Doporučení: Sledujte pouze při jídle, nebo s plným žaludkem. Během filmu jsem byl několikrát navštívit ledničku.