Nedotknutelní (2011)

Film ukazuje spojení bohaté smetánky a chudého imigrantství . Nevím co bych tomuto filmu dokázel vytknout. Není to ubrečený patos , který se dal očekávat. Francouzi dokázali natočit velmi charakterní film , nevím do jaké míry je skutečnost upravena a ani to vědět nechci. Vhodný naprosto pro všechny . 95%

WWE SummerSlam (2012) (pořad)

No byla to bída. Triple threat o WWE title táhnul většinou Big Show . WH Championship - opět nudné a špatné . Triple H vs Brock Lesnar - storyline co vedla k tomu zápasu byla výborná . Ale zápas jako samotný úchvatný prostě nebyl . Co předvedl Brock na Extreme rules bylo mnohem lepší . 40%

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Zasloužený finančí propadák . Film je o ničem . Prakticky nepřináší nic nového a jako žánrovka je to taky bída . 40%

Projekt X (2012) odpad!

Od začátku až do konce mě ten film sral . Nevím čím to bylo a ani to vědět nechci . 5%

Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

Klasická sračka od Asylum , k tomu není co dodávat. 5%

Hranaři (2011)

No co k tomu říci . Je to prostě průser . Češi si mysleli , že udělají thriller z naší kotliny a moc to nevyšlo. Scénař je tragický , kamera je zoufalá a ani ty herce není za co chválit. Dej bože ať už takový filmy se u nás netočí 25%.

Ranař (2011)

Pěkná oddechovka . Sportvní fanoušci si to vychutnají o něco více . Hercům není co vytknout . 60%

Kruh (2002)

Věřim , že je to dobrý film , ale bohužel mě to nějak nesedlo. Asi to bude tím , že jsem předtím viděl parodii a znal jsem skoro celý děj. Ani lekačky na mě moc nepůsobily. Jsem bohužel mírně zklamán 60%.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Výborný film. Akční scény jsou výborné a Finální bitka je prostě super. A hlášky jsou přesně takové jaké chcete slyšet. Není co vytknout .

Chata v horách (2012)

Bomba. Horor mnoha žánrů. Mýty a pověsti. Bohové. Zombíci. Všechny horory v jednom.