Iron Sky (2012)

Nacisté chtěli dobýt Zemi a dopadlo to jako tento film. Špatně. Mix: Kritiky usa , historie , star wars , star treku a moderní doby . Moc velký guláš , aby to dopadlo dobře. Paá dobrých vtipů bylo , ale zbytek byl velmi slabý. Herečky obstály a to je asi tak vše. Bílej Černoch = cool :D

96 hodin (2008)

Liam Neeson přijel nakopat Albáncům zadky do Paříže a bylo to naprosto super. Jen tak dál.

Bastardi 2 (2011) odpad!

Debilita tohoto filmu je neuvěřitelná.

Dům snů (2011)

Nic zajímavýho to není. Vykrádá to ostatní filmy . Dreamhouse si hraje velkou originalitu , ale k tý má hodně daleko. Mělo to dobrou šanci na úspěch , ale bohužel. Herci nejsou špatní a ani nezaostává kamera. 90 minut filmu , kde jsem viděl už jinde.

Prometheus (2012)

Není to perfektní film , ale výborný určitě. Ridley Scott nám dokázal, že i v dnešní době se dá natočit výborné scifi . A Michael Fassbender nám opět ukázal proč je jedním z nejlepších herců současnousti. Na film jsem se velmi těšil a dostal jsem co jsem si přál dostat. Za mě 90%

Bitevní loď (2012)

Průměrný blockbuster. Skvělé efekty , ale hrozně debilní. Přesně to co jsem očekával , jsem taky dostal. Určitě by neuškodilo , kdyby byl více vidět Neeson. Film přesně odpovída deskové hře.

Avengers (2012)

Výborná comicsová záležitost. Hláškující Downey. Úžasná Johansson. Film byl výborný a určitě ne dokonalý. U tý nepřátelský armády my přišlo , že se někdo inspiroval Gears of war. A hlavně Hulk smash!

Braindead - Živí mrtví (1992)

Tehle film , to je něco naprosto neuvěřitelného. Hektolitry krve a kopce srandy. Peter Jackson je opravdu šílenec :D. Výborný film o vztahu matky a syna + něco navíc :).

Warrior (2011)

Výborný film. Výborní herci , ale Hardy byl o stupeň víš než všichni ostatní. Při závěrečném souboji emoce cloumají i palcem u nohy. Zápasy jsou výboroně natočené. A Kurt Angle jako Koba. Co více si přát :)