Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Výborný film. Atmosféra by se dala krájet . Dialogy a monology jsou naprosto úžasné. Charaktery jsou velmi pěkně vylíčeny. 95%

WWE TLC: Tables, Ladders & Chairs (2012) (pořad)

Nejlepší PPV roku. Shield vs Ryback a Hell no - jednoznačně zápasem večera a top 3 roku . WH Championship nebyl špatný. Cena vs Ziggler tam jsem hlavně rád , že Dolph vyhrál a uhájil svúj kufřík . Mysterio a Cara vs Rhodes Schollars Zápas s dobrým tempem .. United states a Intercontinental zápasy mě až tak nebavily , ale úplná tragédiie to taky nebyla. 90%

Bastardi 3 (2012) odpad!

Nejhoří film nejhorší triologie. K tomu není co dodávat.

Faunův labyrint (2006)

Nejprve jsem chtěl dát 4* , ale když jsem si uvědomil , že mě ten film zase až tolik nebavil je to za 3*. Je to pohádka nebo válečný film asi něco mezi tím , nebo snad oboje dohromady? Takže za mě 60%

Demolition Man (1993)

Pro mě srdeční záležitost. Vražda . Smrt . Zabití.

Memento (2000)

Film u kterého divák musí přemýšlet a pamatovat si . Zvláštní a výborný film . Christopher Nolan prokázal , že na co sáhne , nemůže zklamat . 95%

Umučení Krista (2004)

Autentičnost a brutalita . Jediné výrazné znaky tohoto filmu. A to je trochu málo.50%

WWE Hell in a Cell (2012) (pořad)

11 mintu uvnitř klece je skutečně málo . Zápas večera jednoznačně WH Championship Sheamus vs Big Show . Jinak spíše průměrné zápasy .

Sinister (2012)

Na tento film jsem se dost těšil . Trailer vypadal skvěle . A teď k hodnocení. Ať už to beru z jakéhokoli pohledu ten film prostě nemá chybu . Herci , střih , kamera , hudba . Atmosféra je výborná a lekačky jsou úžasné . Hawke je naprosto famozní a ukradl si film pro sebe. Hodně se mi líbila mytologie filmu . Opravdu není co vytknout . 95%

Telefonní budka (2002)

Velmi dobrý thriller . Lhář a podvodník se dostane do obrovské tísně a musí jednat aby přežil on a jeho okolí. C. Farrell podal vynikající výkon. Obsazení je colkově dobré a herecké výkony tomu odpovídají. Napětí se dá kraájet a nikdo neví jak to dopadne . Jeden telefon může změnit celý život . 80%