Sestra (2018)

Na film jsem se těšil a musím říct, že ve mě převládá zklamání. Bohužel výborná hlavní záporná postava, ale moc kladných věcí tu není. Origin není prostě zajímavý. Vtipné bylo sledovat, jak postavy po hodině filmu zjistili, že všichni už jsou vlastně mrtvý :DDDD. Postavám člověk sice fandí, ale "nepřekvapivě" se jim nic nestane, takže napětí jakoby není. Mám z toho pocit, že už se vaří trochu z vody a tento vesmír začíná být vyčpelý. 45%

Plán útěku 2 (2018)

Ajajajaj, tak tohle bylo opravdu velmi špatné. Príběh jednoduchý, ale připadal mi bohužel také stupidní. Postavy naprosto zoufalé a charisma až na pár lidí neexistovalo. A Sly si taky mohl odpustit tu finální bitku s mládencem. Doufám, že takových věcí už se opravdu nedočkám. 30 %

Upgrade (2018)

Výborný akční scifi, přesně takhle by to mělo vypadat, skvělé scény a taky parádní scénář. Konec je naprostou špičkovou záležitostí. 9/10

Predátor: Evoluce (2018)

No celkem zklamání, na jednu stranu tady máme v pořádku gore, ale potom spousta nelogických záběrů. Scénář se moc nepovedl. Herci jakž takž zvládají svoje role a ani ten kluk mi tolik nevadil. Bohužel je v tom tolik zbytečných nesmyslů, jako například celá dějové linie s predatoro-psem (WTF). Aspoň původní hudba zůstala. Konec naznačuje pokračování, ale v nejbližších letech spíš ne. 6/10

Tvář vody (2017)

Michael Shannon a retro jsou jedinými klady celého filmu, zatimco příběh je jako z béčkového akčního filmu. Jako sledovat tuto zoofílii bylo místama opravdové utrpení. 25%

Pacific Rim: Povstání (2018)

No tak nebudeme si nic nalhávat. Pacific Rim: Uprising je blbost, ale vypadá to dobře a poslední půlhodina je božská záležitost. Příběh je takový jako z průměrný FPS hry, sice tam je, ale nikoho ve vší podstatě nezajímá. Zato Roboti a mostra vypadají fajn a finální bitku jsem si užil. Takže kdo čeká něco chytrého tak nedoporučuji, ale jako odreagování docela ujde. 55%

matka! (2017)

Ach, Aronofsky si dal dalši filozofické drama. Některé scény jsou sice zajímavé, ale celkově je to nuda a naprosto nezajímavý film. Herecky není co vytknout, ale je to tak trochu málo. 40%

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Och, Luke Skywalker je takovej borec. Rey a Kylo naprosto v pohode, jediny co me vadilo byla dejova linie Finna a spol., jediny kdo to zachranil byl Del Toro. Jinak samozřejmě hudbu, triky atp snad nema ani cenu, protoze je naprosto super zalezitost. Takze za me spokojenost a tesim se na devitku :)

Klub rváčů (1999)

Ach takový nádherný film o sledování vnitřních pochodů jednoho nespokojeného muže... Prvním pravidlem klubu rváčů je... :)

Arrow (2012) (seriál)

Zhlednuto 6. serii