Pečovatel (2014)

Dost drsný thriller evropského střihu. Výborná atmosféra. Dějí se tam věci tak odporné, ale prostě je to super natočené a herci velmi dobří. Tohle musí člověka poznamenat ať už chce nebo nechce. 85%

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Jedna dobrá povídka, jinak je to slabota. V hlavní povídce po které je tento film i pojmenovaný všechno funguje dobře. Ale zbytek je strašný. Jediný kdo ještě ujdou je Gordon-Levitt a Powers Broothe. Ale poslední povídka otřesná a Jessica Alba škoda slov 40%

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Kdyby se to točilo dále jenom okolo staré party, tak by to bylo super, Banderas ukecaný až to není hezký, Snipes taky dobře zapadl a Ford je boží. Ale mladší část Expendables prostě nefunguje. Každá jejich scéna mě vytáčela kromě Rondy (té jsem věřil ty bojové schopnosti). Podle ohlasů se asi 4 nedočkáme. Z úcty k akčním legendám 70%

WWE SummerSlam (2014) (pořad)

Takže nejprve získal překvapivě IC titul Ziggler, což je pro mě velké plus, ale oba umí předvést lepší zápas, Další změna titulu byla v ženské divizi mé hodnocení je stejné jako u předešlého zápasu. Jericho vs Wyatt mnohem lepší zápas jak na BG, ale nic extra. Jednoznačně nejlepší zápas večera předvedli dva bývalí členové Shieldu Ambrose a Rollins, výborné momenty i úžasný výkony, není co dodat. Stephanie předvedla velmi dobrý výkon a pro mě očekávaném heelturnu i vyhrála. Reigns vs Orton, Randy táhl celý zápas a Reigns díky němu získal momentum, ale pokud bude wwe z něho udělat main eventera musí ještě hodně přidat. A hlavní tahák WWE World heavyweight championship - Brock velmi překvapivě dominoval celý zápas a naprosto zničil Cenu. úplně odlišný zápas od roku 2012, jako zápas to bylo slabé, ale po příběhové stránce naprostá bomba. Takže Summerslam 2014 je pro mě lehce nadprůměrná show 70%

Týden bez závazků (2011)

Chlapci jsou trochu utržený ze řetězu, a tak se jim manželky rozhodnout dát týden svobody. Tak žádná sláva to není, což jsem ani nečekal. Chvílema trapné, ale občas se nějaký vtip povedl. Jednou a dost. 55%

Úsvit planety opic (2014)

Takže na opice jsem se velmi těšil. Když jsem slyšel ohlasy, že se to opět povedla, tak stupeň natěšení ještě vzrostl. Dokázalo to splnit čekávání? A já musím říct, že ANO. Za prvé chci říct něco o grafice. ta byla opravdu výborná, už začátek sledování deště jak zkrápí Caesara, prostě super. A teď trochu k příběhu. V první polovině filmu se řeší spíše vztahy, ale funguje to dobře. Postupem času vše graduje a přijde i na řasu očekávaný střet. Film obsahuje úplně vše ať už bitvu, zvraty, emoce prostě vše. 80%

Rec 2 (2009)

Po skvělé jedničce jsem s dal i pokračování a jsem lehce zklamán. Strachu už tu není tolik a lekací scény taky až tak nefungují. Konec je sice super, ale to nedokáže zabránit hodině, kdy mě to až tolik nebavilo, neříkám, že je to až tak špatné, ale dalo se z toho vytěžit více. 60%

Mrtvý vesmír: Po katastrofě (2011)

A máme tu spojovací můstek mezi 1. Dead space a 2. Dead space. Vzpomínkové sekvence jsou velmi záživné a taky hezká animace. Bohužel jakoby ta současnost se mi až tak nelíbila ať už graficky nebo dějově. Ale celkem to ujde. 50%

Mrtvý sníh (2009)

Pane bože. hodinu se tam nic neděje. Bohužel to nejlepší se začne dít až příliš pozdě, ale aspoň něco. 40%

Zuřící býk (1980)

Bohužel jsem ho viděl dost pozdě, takže mě to až tak nevtáhlo do děje. De Niro je super, ale děj mě až tak nebavil a chyběl mi tam nějaký zajímavější zápas. Musím říct, že Martin Scorsese umí i lépe a Zuřící býk nebude film na kterých bych nějak vzpomínal. 75%