Horečka sobotní noci (1977)

No a to jsem si vždycky myslel, že vůbec neumím tančit, ale poté, co jsem shédl tento film, tak jsem si řekl, že nemohu být zase tak hrozný. Můj velký obdiv má John Travolta, nadruhou stranu nudné to pro mne bylo až moc, jinak skvělé... Dávám proto jen 3 hvězdičky

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Úžasné a jako obvykle Tim Burton. No a samozřejmě aby tu nechyběli herci jako Johnny Depp, Helena Carter a Alan Rickman, nebo taky Timothy Spall. Tito herci ve spolupráci s Timem tvoří úžasný film, teda možná děsivý, ale skvěle natočený.

Víno roku (2008)

Ach bože. Nečekaná nuda při tomto filmu. První dojem byl snad jenom: Dám si taky víno.. Ale nakonec jsem si řekl, že je to jenom film a nečekaně nudný.

REC (2007)

No tak tenhle film jsem měl doporučený od jednoho člověka, o tom jindy, ale jako v žádném případě mi nestačil ani jeden balíček popcornu, protože z těch scén některých mi bylo tak špatnš, že jsem raději čučel do popcornu a jedl ho, abych se zabavil něčím, než uběhnou "ty scény". Ale jinak se mi to líbilo. Těším se, spíše se třesu, až uvidím další REC...

Mlčící hvězda (1959)

Tento film jsem stahoval hlavně z důvodu, že jsem to měl pro jednoho kámoše, ale musím přiznat, že jsem se na něj podíval taky, jelikož mě docela zajímá sci-fi. Tohle je opravdu skvěle nafilmované, sice dávám čtyři hvězdičky, ale přesto musím říct, že tohle bylo úžasné, a ty efekty.. :-)

Koncert pro jednoho (2005)

Jeden z nejúžasnějších a nejroztomilejších, podobně jako Bubu v Příšerkách s.r.o., krátkometrážních filmů co jsem kdy viděl. I přesto, že to trvá malilinkou chviličku, jsem z toho velmi velmi nadšený. :-)

Velký (1988)

Starší film, který se mi, ale pořád líbí. Navíc, hlavní postavu obsadil herec Tom Hanks, čímž si tento film zaslouží ještě větší můj obdiv. Škoda je, že tedy aspoň podle mého mínění, mohl být scénář více propracovaný. Jelikož teď na mne působí vzduch čajovny, tak musím mít říct, že bych se na tento film podíval i ještě dnes večer. Je to opravdu úžasné na to, abych našel nějakou negativní věc na filmu. Hodnotím pěti hvězdičkami. :-)

Eragon (2006)

Nuda. Opravdu nic víc, než nuda. Toto mě původně mělo zabavit a já si říkal, že tomu dám nějaké velké naděje, ale ono ne. Možná tak hudební doprovod stačí tak akorát na jednu hvězdičku. A tu přesně za tohle divné filmové stvoření dám.

Máj (2008)

Naprosto.. zvláštní film? Vůbec se mi to teda nelíbilo. To už se mi tisíckrát více líbila kytice, než tento film. Teda nejpozorohudnější byl efekt, jak Vilém zavraždil svého otce, tak ta krev nevím odkud stříkala a byla oranžová a ne červená. Samotné dílo se mi nelíbí, a ne že bych byl předpojatý, ale film byl také divně zpracovaný. Bylo docela perverzní a odporné, že se ona vypsala s tím otecem od Viléma a pak se samotným Vilémem. No jako je to divné. Ale přesto musím říct, že to i tak to má své plus. A to byla hudba, ale to je tak všechno. Hodnotím za 1 hvězdičku se slzou v oku.

Poslední Mohykán (1992)

V žádném případě se nedá říct o nějaké negativní věci na filmu. Opravdu se mi to líbilo, hlavně když jsem viděl nesestříhanou verzi, ikdyž ten rozdíl verzí je opravdu malinký. Herecke obsazení jako Madeleine Stowe a nebo Daniel Day-Lewis bylo famózní a opravdu podle mého názoru předvedli, jak by měli herci vypadat. Michael Mann obstaral opravdu skvělý film, jako to dokáže málokterý režisér, a to bych řekl, že to snad byl jeho nejlepší film, jaké kdy natočil. Skvělý pocit tomu dodává hudba, kterou jsem si prostě musel obstarat. Je nutno říct, že film na mne hodně emocionálně působil. Od té doby se na něj dívám každý druhý měsíc, abych viděl zase po dlouhé době skvělý film a ně nějakou kravinu. Rozhodně dávám pět hvězdiček.