Muži, co zírají na kozy (2009)

Myšlienka a obsadenie perfektné, spracovanie dosť zle. Skoro celý film som sa nudil, 2x zasmial a čakal na koniec, ktorý bol tak trochu dosť "čudný".

Kick-Ass (2010)

11 ročné dievčatko pomsti svojho tatka a s pomocou obyčajného teenagera vyvraždí celú mafiu ? To sa mi moc nepáči. Na druhej strane, ak by namiesto dievčatka (hit girl) a kick-ass- a boli dvaja 40 roční kamoši bola by to ďalšia tuctová americká blbosť. Z toho filmu mam dosť čudné pocity. Na jednej strane je to ako vravia ostatný " nárez ", na druhej to dost pokazí dnešnú mládež. Čiastočne zdieľam náazor s Flipper-om. Dávam mu 3 * a dúfam, že Kick-ass -a v hračkárstve neuvidím.

Glee (2009) (seriál)

Seriály moc nesledujem. Doteraz neviem, ako sa ku mne dostal tento, no musím povedať, že si ma získal a neľutujem ani jednu časť ktorú som videl. Postavy majú veľmi rozdielne vlastnosti a tým robia seriál pestrejším a zaujímavším. Skvelo odspievané songy v školskom zbore, vtip aj študentské problémy, to všetko je v GLEE.

Gran Torino (2008)

Na svoj vek prekvapil Clint určíte nielen mňa. Veľmi dobrá myšlienka v ktorej Clint poukazuje na dnešnú mládež. Úprimný starý zamrmlaný protivný a zároveň drsný dedko, ktorého si aj tak všetci obľúbia a ktorý vie dať najavo, že mu vadí svet v ktorom žije, no nebojí sa v ňom urobiť poriadok. Na tuctové efekty a akčné boje som si už zvykol a nepotrebujem ich. Tento film vo mne nechal veľký zážitok, na ktorý určíte nezabudnem ani o rok.

Avatar (2009)

Nevidel som toho veľa, ale môžem určite povedať, že Avatar je to najlepšie čo som vidieť mohol. Môj prvý film, na ktorý som bol v kine 2 x. Je to niečo viac než len film s 3D efektom. Je to proste film ktorý by mal vidieť každý. Film mal 2 a pol hodiny, ale po skončení by som sa pozeral na Pandoru kľudne aj ďalšie 3 hodiny. 3D bolo úplne super, nemusel som si čistiť okuliare s pocitom, že je obraz neostrý, ako pri väčšine ostatných 3D filmov. Proste nemám čo vytknúť. Efekty, hudba, ale aj dej je na správnom mieste. Cameronovi sa to muselo určíte snívať a ja mu ten sen závidím, ale som rád, že sa oň s nami podelil. Ľutujem ľudí, ktorí si film nepozreli v kine a boli z neho sklamaný. Nečudujem sa. Ďalej by som rád vedel, čo si pod filmom predstavujú ľudia, ktorí ho ohodnotili 2 a menej hviezdami. Ja mu dávam plných 5* a tlieskam ...