Piraňa 3D (2010)

Pirane vyzerali ako z umelej hmoty a to ich neprirodzené trhavé plávanie... no otras. Na môj vkus, slabý odvar hororu. Niektoré pasáže (odtrhnuté ruky, nohy a pod.) boli síce spravené pekne, ale bolo ich málo. Myslím, že väčšiu časť mužských divákov ovplyvnili pri hodnotení "bikiny" .

Oktapodi (2007)

Ach ta láska ... :D

Číslo 9 (2009)

Post-apokalyptický animák ? wow !

TRON: Legacy 3D (2010)

Vedel som čo od toho očakávať a presne to som dostal. Vizuálne a zvukové efekty jednoducho pecka. Pre také filmy sa do kina určite ísť oplatí a ja len ľutujem, kto takúto možnosť nemá. //edit: Je pravda ze prva motorka z Tronu sa objavila uz v klipe Shanii Twain ? :D:D:D

Černá labuť (2010)

Balet, balet a ešte raz balet = nuda, nuda a ešte raz nuda. O nič iné okrem baletu v tom filme nešlo. Neviem ako ostatní, no ja som vážne čakal, že sa veľká N.P. premení na labuť. Náznaky to aj malo, ale celé to bolo úplne o niečom inom. Škoda.

Útěk do divočiny (2007)

Príbeh mladého chlapca, ktorý skončí školu a uteká žiť do divočiny. Mňa ten film vôbec nedojal. Ako nevravím že sa mi film nepáčil, ale nejako som to s Chrisom neprežíval. Bude to asi tým, že len tak, bez slova zdrhol od rodiny do divočiny, nezáležalo mu čo bude s jeho rodičmi, jeho sestrou a dokonca sa vyjadril že rodinu nemá, tak prečo by mne, ako divákovi malo záležať na ňom ? Keby Chris nezabudol na svoju rodinu a spomenul si na ňu v záverečnej časti filmu, malo by to na diváka lepší citový efekt. Toľko môj názor.

Repo Men (2010)

A čo nám tým chcel film povedať ? ... Nenakupujte na splátky. :D

127 hodin (2010)

Živo som si tento film predstavoval a miestami mi po chrbte behal mráz, (o to viac pri pomyslení, že sa to naozaj stalo). Ja by som to asi neprežil. Veľmi silný filmový zážitok. btw.: Podľa mňa náhody neexistujú a všetko čo sa stane ma nejaký význam. Aký význam mala táto nehoda, to vie asi najlepšie sám Aron.