Surfařka (2011)

More, vlny, slnko a neskutocna AnnaSophia Robb. Silny namet, no spracovanie nie podla mojich predstav. Zabery a hudba je super, ale cakal som viac emocii. Prislo mi to moc prifarbene dobrotou a laskou po tej tragickej udalosti. Myslim si, ze AnnaSophia Robb tomu pridala poriadne na vahe. Nebyt jej, ma to isto o par % menej.

Dračí past (2009)

Chcete vidiet draka ? Staci si pozriet poslednych 5 minut.

Suprhrdina (2008)

Superblbost na ktorej som sa par krat z chuti zasmial.

X-Men: První třída (2011)

Myslim ze najlepsia cast. Chcem dalsie, kvalitou aspon na rovnakej urovni. X-menov nikdy nie je dost. :)

Cigán (2011)

" Nove filmy maju moc zlozity dej na pochopenie a Seherezadu v kine nedavaju. Natocme im film a prilakajme ich do kin, aby sa aj oni mohli kulturne odreagovat po namahavej praci. " Zrejme tak nejak uvazoval autor tohto filmu. Nechcem nikoho urazit, ale co chcu timto filmom povedat ? Ze ich netreba hadzat do jedneho vreca a mysliet si o nich len zle veci ? OMG ! Nech uz je to cokolvek, ja si to rozhodne nikdy nepozriem.

Zkus mě rozesmát (2011)

Skusili ste ma rozosmiat, nepodarilo sa. Mozte byt radi, ze som neplakal.

Drive Angry (2011)

No neviem neviem. Napad celkom ok, ale tie efekty nevyzerali ako z 21. storocia :(. Cage ma rozhodne omnoho lepsie filmy nez tento. Cudujem sa ze sa nato dal nahovorit.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Preco sa naschval hadzali do vody ? Zrejme si neuvedomili ze toto je sutaz a nie aqapark. Ako moj kamos povedal: " vodu mohli vypustit, bolo by to zaujimavejsie ". Vraj suboj narodov... ale narod nemoze zato ze ich reprezentuju take trdla. Moja trpezlivost sa nato pozerat skoncila, ked sa Kramar postavil na beziaci pas.

Pařba v Bangkoku (2011)

O dve kvapky slabší odvar jednotky. Nápad už máme, tak prečo nenatočiť to isté, ale v inom meste ? Mne to nevadí, dobrých komédií nikdy nieje dosť, ale trojku si už neprosím.

Všemocný (2011)

Neberte drogy, ...... nikdy nikomu nebrte drogy ! :D Pred skúškami by sa mi jedno NZT zišlo. Skvelý nápad ako zvýšiť výkonnosť mozgu, škoda že v reálnom živote si zatím musíme vystačiť s ginkom :D .I keď pochybujem že každý, kto v tom filme spapal NZT využíval mozog na 100%, to by ich pán Morra tak jednoducho neodrbkal. Nevadí, celé to bolo svižné, napínavé, zaujímavé, pekne natočené a odo mňa to 5 * rozhodne dostane :)