Drsňačky (2013)

Pridu mi trapne komedie o agentoch a polisoch, ktore s realnym prostredim FBI a policie nemaju absolutne nic spolocne. 1* za par vtipnych scenok a 1* za Sandru.

Zmizení (2013)

Niekto je strateny/uneseny a cele mesto na cele so serifom alebo policiou ho hlada. Tuctovych detektiviek je kopec, no tato je prva pri ktorej mi behal po chrbte mraz (alebo skor chlad). Koniec bola dokonala ceresnicka na torte z ktorej by si mohli brat priklad aj ostatni pani reziseri.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Nie zeby som bol sklamany, no rozhodne nesuhlasim s privlastkom najlepsia x-menovka. Chybalo mi tam nieco epicke, nieco velkolepe, brutalne alebo neviem co. Proste tie kratucke boje so sentinelmi nemali ziadny wowefekt. Na pozitivnom hodnoteni ubrala % aj predvidavost. Neudem spoilerovat, ale uz po 10tich minutach filmu musi byt dej ale aj koniec kazdemu jasny. Davam tomu velmi slabe 4 hviezdy.

Na hraně zítřka (2014)

WOW. Prekvapenie roka. Nechcem opakovat to co tu je spomenute asi v kazdom druhom (ak nie v kazdom) komente, ale asi mi nic ine neostava. Film vo mne vyvolal presne take emocie ake podla pana rezisera vyvolat mal. Predstava ze by som mal prezivat rovnaky den nespocetne vela x vo mne vyvolavala desive pocity, no zaroven ta moznost byt v podstate nesmrtelny mala moznost z toho robit vyhodu. Nechybal zdravy humor a prekvapivo prirodzena love story (ak sa to tak da nazvat). Trapne recicky typu:" neopustim ta, chcem zit dosmrti len s tebou, umriem bez teba, obetujem sa pre nasu lasku, milujem ta ako soľ ... a pod " budete teda hladat zbytocne :P. Nepotreboval som ani premakanych mimakoch s vlastnou recou, ani nadludske zbrane a vesmirne lode a ani spomalene zabery na to, aby som sa rozhodol pre 5*. Role Tomovi a Emily sadli na jednicku. Neviem si namiesto nich predstavit niekoho ineho ( a ani nechcem). Ak by bol koniec trocha iny, mozno viac premysleny, tak by moje WOW malo o 5 "OOOOO" viac :D.

Svět podle Prota (2001)

Jedno z mojich najoblubenejsich sci-fi svojho zanru. Inac, neviem ci som blbi ja alebo co, ale ja v tom filme nevidim ziadne dve mozne konce. Ja tam vidim uplne jasne iba jeden koniec a kto nie, mal by si film pozriet pozorne znova.

Mládeži nepřístupno (2013)

Viem ze Hugh Jackman ma zmysel pre humor, ale nikdy nepochopim preco dovolil zo seba urobit k..... (kohuta). :/ .. Celkovo sa cudujem, kolko skvelych hercov sa dalo na taku kravinu nahovorit.

Ledové království (2013)

Som naozaj jediny ktoremu sa Olaf nepacil? ... kazdy poriadny snehuliak by mal mat predsa spodnu gulu najväcsiu !

Putování s dinosaury (2013)

Deti zboznuju dinosauroch, aj ja som ich zboznoval ked som bol maly. Nepotrebuju tam mat humor, vtipne hlasky, sarkazmus, silny pribeh ani happy end, hlavne ze su tam proste dinosauri ! :) Na tento film sa nechodi do kina s priatelkou ale s mladsim braskom :)

Robocop (2014)

Tajne som dufal, ze americku vlajku na konci neuvidim.