Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Musím sa prikloniť k lichotivejším hodnoteniam. Nemôžem si pomôcť, ale tento Harry Potter mi pripomunul 1. časť Pána prsteňov, ktorá je pre mňa dosť silná a z hľadiska trilógie aj najlepšia a najzaujímavejšia. Pocit, keď hrdinom sa zväčša nič nedarí a aj keď sa podarí tak len na chvíľku... no nie je to super námet, s ktorým sa to deje aj u tohto Pottera? Podľa mojej mienky to tak je a ja to žeriem. Dávam 4 hviezdičky aj s malým bezvýznamným +. :)

Domino (2005)

Chaotická kamera a veľa scén tam nemuselo byť. Kopec zbytočností a z tej kamery ma fakt bolela za ten čas hlava. Dávam 2 hviezdičky za niekoľko dobrých scén a celkom dobrý nápad.

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Jeden z lepších akčných filmov. Dojem z filmu pokazil akurát posledných 20 minút, tie boli americké :D. Inak to bolo fajn.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Úplne stupídne natočený 4 diel inak vynikajúcej série. Ak by som bol na 3D tak dám možno dve hviezdičky. Doma som však pritom zaspal. Akcia pomalá, snažila sa byť efektná a nevyšlo to. Nehral tam žiadny zapamätateľný záporák. Ešte aj hudba sa snažila byť cool ale nešlo to. Tento film nemusel ani vyjsť. A len krôčik chýbak k odpadu.

Náhradníci (2009)

Myšlienka dobrá spracovanie dosť ďaleko za ňou. Chaotickosť na začiatku a nesprávne uvedenie do deja plus málo akčných scén a dalo by sa tomu vytíkať všeličo. Za myšlienku 2 hviezdičky.

Expendables: Postradatelní (2010)

Oddychový akčňák, ktorý určite 4 hviezdičky zaslúži. Sly má na to aj pred kamerou aj s kamerou. Je to zábava a človek sa proste baví. Čo viac dodať určite treba pozrieť.

Rudé horko (1988)

Mohlo to byť aj lepšie hodnotenie, ale nemalo by tam byť toľko absurdít, inak slušné.

Zavražděné děti (2006) odpad!

Poviem to takto. Nemalo to hlavy ani päty. Chaos od začiatku do konca. Tvári sa to ako slušný horor a pritom taký ani zďaleka nie je. Je tam zopár dobrých scén, inak je všetko absolútne bez logiky a pátral som do konca. Ako to do čerta všetko spolu súvisí...naivka. Nič, ale absolútne nič nesúviselo s ničím a nechce sa mi nad tým už viac premýšľať. Zaujímavý komentár-Livingdead.