Za dveřmi je vrah (2005)

Prekvapil ma svojou atmosférou a hrou na psychiku, aj keď sa nejedná o americký blockbuster je veľmi kvalitne spracovaný tento filmík do trištvrte filmu. Myslím, že sa oplatí pozrieť, kto má rád hru so psychikou. Zaujímavý thriller.

Rozsudek smrti (2007)

Výhrady mám iba trochu k občasným nelogickým postupom deja a hrdinov. Inak thriller vynikajúci. Dal by som 4 ale výhrady tam boli čiže 3.

Cesta (2009)

Zaujímavá myšlienka čo sa stane s ľudmi a musím sa k nej prikloniť. Dopĺňam komentár: Vypočul som si aj nahratú knižku a tá sa mi zdala tiež skvelá.

Život na zámku (1995) (seriál)

Pohodový seriál, ktorý sa dá pozerať aj viac-krát. V jednoduchosti je krása.

Přenašeči (2009)

Veľa vecí z tohoto filmu už bolo povedaných a veľa ich aj bolo natočených. Aj tak sa to dalo pozerať a malo to atmošku.

Čistá práce (2008)

Filmy typu: podľa skutočnej udalosti mám rád a bolo to aj pekne natočené, čím myslím atmošku a dobrý herci. Fajn pohodovka na sobotný večer. Náladu mi akurát kazili reklamy, ale to k filmu nepatrí. Odporúčam všetkým lupičom :), aké im môžu nastať prípadné problémy s lupom :).

Počítání mrtvých (1999)

Takéto zvláštne filmy vyhľadávam a Nicolas Cage je právom tam, kde je. Veľmi dobre zahrané a občas s čiernym humorom no čo viac dodať :)

Slunce, seno, jahody (1983)

No ja tiež nechápem tieto hodnotenia tu. Nie vždy je dobré mať inteligentný humor a preferovať iba ten. Mám tiež zvláštny vkus na filmy, ale táto česká komédia je prostě nesmrteľná. Určite si zaslúži oveľa lepšie hodnotenie.

Frajer Luke (1967)

Lepší film o nezdolnosti ľudského charakteru nepoznám. Päť hviezdičiek si zaslúži úplne zaslúžene.