The Punisher - Jidášská koza (2017) (epizoda)

Frank v klude odpociva, predsa je to len clovek z masa s kosti. Kamosov uz bolo dost, tak preco ich zopar nevyselektovat a ostanu len ti best. Kedze serial je dost cierne naladeny, dufam ze aspon Frankov partak bude mat "happyend". I ked je pravda, ze cim menej ludi Franka pozna, tym je pre nich lepsie. Uvidime. Kazdopadne toto serialove ponatie punishera je ako komix, temne, drsne a krvave...

Highlander 2 - Síla kouzla (1991)

Ulet ako sa patri, oproti totalne tupej jednotke, kde kultovy je iba napad a skupina Queen. Dvojka sa na nic nehra, robi si srandu, je ina a v mnohom lepsia ako tzv. kultova 1. A to som chcel seriu zabalit uz po 1. Toto dielko by mi uslo 😂.

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Je to sice vykradacka viacerych zanrov, ale poskladana je spolu takmer dokonale. Zatiaľ ma serial bavi 👌.

Mečiar (2017)

Politici budu vzdy spiny, alebo babky v rukach druhych 🙂, cize spiny.

Viking (2016)

Dobove prostredie fajn, ake dej, logika filmu, akoze hlavny hrdina nanic. Okrem prvej polhodiny film sklamal.

Vinnetou (2016) (seriál)

Snaha ubrat sa inym smerom je viditelna. Kazdopadne sustredenie sa na znicenie mosta pocas celej 1. Casti je dost nestastne. Winnetou je dost naivny, Old Shatterhand je nevyrazny. Porovnanie s prvym Winnetoum. Stare casti boli sviznejsie a zda sa mi aj krajsie natocene.