Sněhurka a lovec (2012)

Silných 8/10. Konečně zase jednou pořádné fantasy a kdyby se Kristen do příště naučila jezdit na koni, tak budu úplně nejspokojenější :) Delší koment časem..

Derren Brown: Something Wicked This Way Comes (2006) (pořad)

Celé je to super, dokonce, jak to celé naplánoval dopředu (ale věřte tomu, že to byla jen show a celé to dělá úplně jinak :)), ale na závěr se dostal do tak divného rozpoložení, že mi to jeho mletí přišlo neskutečně otravné. 6/10

Life Remote Control (2011) odpad!

Nebudu lhát.. Ano, neviděl jsem to v kuse a ani celé.. :D

Chata v horách (2012)

Whedon (a pravda i Goddard) jako scénárista zase září, Goddard si za tenhle debut zaslouží všechny palce nahoru. Horory moc nemusím, ale těšil jsem se a nezklamalo:) Konečně zase film u kterého vydržíte po celou dobu civět, říkat si "co to sakra" a těšit se na další minuty, co se stane. Všechny stereotypy teen vybíječek zvládnuty na jedničku :)

Doba ledová (2002)

Film, který jsem v kině viděl nejvíckrát a to prosím pětkrát a nebylo to protože by se mi tenkrát tak líbil :) Jinak je v sérii stále nejlepší, ještě dojemný a necílí pouze na malé děti ztřeštěností, které jsou další díly plné.

Kruhy v obilí (2006)

Velmi zajímavý a příjemně mrazivý dokument. Jenže ta jednostrannost značně připomíná novější dokumenty Rogera Moora. Pár "citlivějších" lidí, kteří tam s prapodivnými amulety na krku vášnivě popisují energii, která jimi proudí také moc důvěryhodnosti nepřidá... Trochu k smíchu :) Ale zbytek je už značně lepší. Hodil by se více vědecký pohled na věc. Just sayin´..

Bitevní loď (2012)

Možná jsou ty 4* trochu moc, neřkuli sci-fi, ale jak jinak vyjádřit, že tenhle film nakopává svou ocelovou nohou pozadí obou posledních dílů své velké inspirace :) 7/10

Šakalí léta (1993)

"On propaguje... úplně něco jiného.. než se propaguje... prostě budí.. nežádoucí zájem.." :) dokonalý Abrhám, stylové songy, dobrý film...