Hydra (2009) (TV film)

Už na první pohled viditelná nesouhra ve vkládání počítačové grafiky do kamerově natočeného materiálu vypovídala o ne příliš hodnotném filmu. Ten, kdo nemusí anakondu, si určitě neužije ani tento film. Pro filmové fajnšmekry určitě zklamání a vyloženě ztracených 90min.

500 dní se Summer (2009)

Za prvé sem postrádal zimu, pokud to bylo v průběhu 500 dní tak se tam z hlediska 4 ročních období měla určitě objevit a myslím, že by se tam hodila i dějově a tvořila příjemnou změnu v "backgroundu". Za druhé mě tam chyběl důvod proč bych měl dát lepší hodnocení, než tři.

Bílá smrt (2009)

Bez Kate Beckinsale by se opravdu nebylo na co dívat.

Souboj Titánů (2010)

Celkové zklamání. Z mého pohledu dost nepodařené provedení medůzky a určitě nepodařené provedení krakena, který vypadal jako příšera z filmu Doom. Ty jejich řeči celkově mě hodně brnkaly na nervy a hlavně milionkrát opakované "nechci být jako on" (jako zeus). Po kupě nepřesností, na které narazíme každých pár minut, bych doporučil režisérovi, ať to příště zmrkne než to pustí do oběhu. Snad největší kolaps je, když se hrdinové dostanou do podsvětí pomocí převozníka za svoji jedinou minci (na zpět už nemají keš), ale je to vyřešeno mistrovky - najednou se ocitnou zase znovu na světle a všechny zachrání, pořád nevíte, no přece použijí teleport ze startreku, každý si musí přece všimnout čudlíku, co měl Perseus za opaskem!? Nová verze titánů se jim jednoduše nepovedla, můžu vyzdvihnout hádese a džiny, ostatní příšerky (a to jich moc nebylo) byly spíše podprůměrné a jak sem už psal některé se sem vyloženě nehodily a v této době prakticky neomezené počítačové grafiky je to o to horší. No snad neurazím 45, když dám 45% (mezi 2 a 3*).

Vražedný termín (2009)

Takové hodnocení hlavně za hudbu, protože k vidění toho moc nebylo.

Ženy v pokušení (2010)

Po strhujícím začátku a celkově první půlce flmu, která se hodně vydařila, přišla druhá polovina, ta nebyla už tak zajímavá. Za první půlku bych dal i pět, ale pak to šlo postupně dolů a asi jako nejhorší hodnocení sem se dostal k 3, tak dám průměr na 4. Těžké přiřazovat tomuto filmu přesné hodnocení, to je potřeba vidět, protože se jedná o ten typ filmu, který někoho ohromí a jiný ho rychle zazdí.

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Kdo dneska řekne, zda se všechno přesně takto stalo, hlavní události známe, ale drobnosti ne. Po shlédnutí nemůžu uvěřit, že se mu to podařilo, každopádně velice zajímavý film, který by měl vidět každý. Tyto zásadní věci v naší a světové historii můžou být podány i tímto mírnějším způsobem skoro bez střílení, krve a válečných bitev.

Defendor (2009)

Po prvnách minutách sem byl přesvědčen, že napodebinina forest gumpa jako supermana mě nemůže dostat, ale film se rychle nadechnul a další minuty byly mírným překvapením, rychle sem se začal bavit a objevil originalitu. Občasný vtip a hlavně úsměvné zbraně v podobě vos nebo kuliček na cvrnkání završené jako defendog si zaslouží pochvalu, alespoň pozitivním komentářem a vysokým hodnocením.

Babylon A.D. (2008)

Film vyloženě stavěný jen na akci, svalech Vin Diesela a kráse Mélanie Thierry. Přestřelky, zběsilé honičky, bojová umění, výbuchy... to je pěkné, ale co dál? Nic dalšího film nenabídne.

40 let panic (2005)

Mělo to slabší i dobré chvilky, občas sranda, někdy trochu nuda, stručně napsáno: průměrná komedie.