Návrat Černého rytíře (2009) odpad!

Smekám před tím, kdo to viděl až do konce. Obrovská muka a utrpení pro diváka. Není nad čím přemýšlet, už po pár minutách se to dá s klidem v duši hodit do koše.

Na tuhle nemám (2010)

Od kdy je tento manik 5? Jedině kdyby se počitalo od 3. Film to neni špatný, sem tak sranda, sem tak to ale přecházi až v trapas, připadal sem si, jak kdybych četl v tajnejch deničkách školáků. No dám ty tři, ale jedině když nepočitám toho typka Baruchela, ten je strašnej.

Holky fotbal nehrajou (2007)

Blbina plná hloupých morálních keců, strašně se táhne, zbytečně zdlouhavá a neskutečně předvídatelná, jak kdybych viděl 5 min do budoucnosti. Z fotbalového hlediska absolutně nereálné, jako jeden z žánrů měl být uveden i fantasy. Snad neurazím fotbal, když dám za snahu jednu hvězdu, ale tohle už nikdy více.

Blonďatá a blonďatější (2007) odpad!

Horký kandidát na superodpad, mám totiž pocit, že odpad je příliš málo. Bože, chraň nás před takovýma ženskýma. Amen.

Otčím (2009)

Nefotogenický chlápek za sebou maže svoje svotky, co je na tom divného? Film celkem o ničem, slabé překvápky ze zadu nikoho nevystraší, rodinné neshody -> na horor slaby a na nějaké ty vraždy se můžete podívat i ve zprávách. Krom poslední desetiminutovky, která celkem ujde, není o co stát.

Dům ďábla (2009)

Otázku co si pustit v jednu hodinu ráno sem bravurně vyřešil tímto hororem, ovšem po shlédnutí slovo bravurně škrtám. Když 90% z filmu se nic neděje a já mám co dělat abych neusnul, tak ani těch zbylých 10%, které nebyly špatné to nenahradí a tak přibývají další minuty nudy a další nestrašidelný horor.

Přestupný rok (2010)

Ušmudlaná romantická cestománie po Irsku. Krajina a zvyky opravdu působivé, občasný vtípek taky přišel vhod, ale jinak nic neobvyklého, žádný důvod dávat vysoké hodnocení.

Kick-Ass (2010)

Jiné filmy stihnou pokrýt pouze jeden žánr, ale tento vyniká ve všech čtyřech uvedených. Sice sem si představoval něco trochu jiného, víc do komedie, ale nemám tomu co vyčítat. Tak dlouho sem na něj čekal, až sem se dočkal, ale hlavní věc je, že sem se dočkal pořádné pecky, jindy mě naladí trajler a film nic moc. Teď asi budu dělat zářezy do zdi jako ve věžení a netrpělivě odečítat dny do dvojky, už aby to bylo.

Iron Man 2 (2010)

Po komické stránce velice překvapivé, trochu to dopilovat a možná by z toho mohla být pěkná komedie. Jinak bohužel přehlídka nápadů, počítačové grafiky a výbuchů samy o sobě netvoří dobrý film, ale pouze dobrý předpoklad, což asi režíséry nenapadlo, takže pokud se zaměřím pouze na stránku kvality tak nemůžu mluvit o nadprůměrném filmu, z toho plynou průměrné tři.

Zombies: Den-D přichází (2008)

Myslel sem, že to bude mít lepší hodnocení, nevím co chcete of hororu Vy, já hlavně dobrej masakr a zde se každý krve a zombií určitě nabaží, pravda jinak to není nic extra, však taky dávám jen tři, ale LIVINGDEAD (viz. uživatelé) ten nezklame pokud je k vidění dobrej masakr.