Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Tohle si nezaslouží podle mě ani ty dvě hvězdy protože scéna, kdy se chystá parta ˇˇopicˇˇ konečně upálit 3 šéfkuchaře, kteří jim naporcovali na další díl prima vařečky jejich kamarády, si to nakonec rozmyslí a radši se vyspí, mě nutilo ten film okamžitě vypnout, ale pro to abych udělal celkové hodnocení jsem to neudělal. Dvě hvězdy dávám pouze za nové recepty které jsem při přípravě jídla zaznamenal a za přitažlivou zbraň něco jako mega vrták. Když na to tak vzpomínám měním hodnocení na *. Nechci dávat Declanovi naději pro natočení dalšího dílu.

Coach Carter (2005)

Velice dobrý film. Příběh o životě v americkém školství a o tom, jak to tam chodí. Samuel L. Jackson zahrál hlavní roli na jedničku. Způsoby Cartera jak naučit partu tvrdých kluků z ulice respektu, poslušnosti a všeho dalšího je opravdu chytlavý a působivý. Jeden z těch sportovních filmů, které patří k těm nejlepším. Škoda, že jsem neměl takového trenéra na škole, když jsem hrál basket a škoda, že jsem ani toho neposlech :)

Earth (2007) (TV film)

Kdo ještě tohle neviděl, doporučuji podívat se na obrovské televizi nebo kině protože Vám životní příběhy několika zvířat zdvojnásobý překrásně nafilmovaný dokument svým vizuálním zpracováním a pohled na krásu přírody Vás ohromí. Pokud tuhle možnost nevyužijete nepřijdete o příběh ani o pocit, že období dovolené se blíží :))

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Můžu odvážně říct, že jsem viděl mnoho seriálů nejrůznějších žánrů ale tento kousek se liší od mnoha z nich. Děj je velice dobře propracovaný. Herci a jejich herecké výkony nasazují dílu královskou korunu. Nebyl den kdy jsem nečekal na další epizody. Není to jako u většiny seriálů, tady Vám nesmí uniknout ani jeden z dílů, který je stejně vynikající jako ty ostatní. Postavy jsou velmi inspirující, charakteristické a poutavé, každý filmový fanda si zde najde svůj ''ideál'' svého oblíbence. Mnoho z komentářů, jak se můžete dočíst, dávají najevo, že série se mají postupně zhoršovat a jsou poté zbytečné. Když se zeptáte z mého hlediska která je nejlepší, říkám: 'Všechny'.

Paranormal Activity 2 (2010)

Po prvním díle, který byl vskutku na malé náklady peněz poutavým a lekavým zážitkem přichází jeho pokračování, které nejenom, že kopíruje prakticky napínání filmu a následného čekání na večer, kdy se ''duch'' probouzí k ''životu'' ono to dokonce bere čas našeho života tím, že se tam nic neděje a když už se zdá, že by k něčemu mohlo dojít, každý kdo viděl první díl, ví co čekat... filmové obsazení, filmový zážitek nebo něco podobného tento projekt nepřináší... častý záběr na plujicí hadici po hladině mě ale neskutečně rozesmál :D

Počátek (2010)

Tento film je takřka mimořádný, jelikož ho člověk musí pochopit. Pokud se divák ztrácí a tak nějak přichází o smysl, je to jako dokoukat fotbalového fanouška na zápas, který jeho tým prohrává v 90 minutě o pět gólů. Zůstat do konce a poté na něho zapomenout. Tento velmi vkusně obsazený snímek se ale může změnit v dokonalý zážitek, když si dokážete dát věci dohromady a zamyslet se nad dějem, budete se bát vynechat jediný pohled na plátno v kině a zapomenete na okouzlijící dívku o řadu dál... a ono se vám to vyplatí, budete totiž vycházet s neskutečně vygradovaným a tajuplným koncem a pocitem, že jste vlastně plno věci nepochopily a tak zůstává na mysli jen to, pustit si ho znovu a třeba i s onou dívkou.