Uneseni (2002) (seriál)

O setkáních s E.T. bylo už popsány spousty papíru a natočeny kilometry filmu. Tenhle pokus v podstatě nic nového do setkání s "šediváky" nepřináší. Vše už tady bylo....a mockrát. Epizody z Akt X se mi zdály daleko zajímavější, tohle je docela nuda. Co mě štve asi nejvíc, jsou "chytré" komentáře té holčičky, při nich mi vstávájí vlasy hrůzou na hlavě. V orginále, to možná zní jinak česky mi to hrozně tahá za uši.

Starsky & Hutch (2004)

Vcelku dobrý, ale samotný scénář je trochu slabší. Podobných filmů jsou desítky.

Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

První hodina je perfektní, ale postupně se do toho scénárista nějak zamotal a smysluplně ukončit se mu to taky nějak nepodařilo.

Frekvence (2000)

Dobrý film. Až na ten hollywoodský závěr. A na nějaké časové paradoxy raději zapoměňte.

Příběh z Bronxu (1993)

Další příležitost pro italo-americké herce zahrát si v mafiánském filmu. I když tentokrát to není klasická gangsterka.

Mrchožrouti (1984)

Nevim, ale bojové scény jsou dost přitažené za vlasy. Belmondo ve své typické roli neodolatelného bídáka. Film nenudí, ale zázrak to taky není. P.S. Podruhé viděno po šesti letech a líbilo se mně to o něco víc, takže přihazuju hvězdu. (duben 2010)

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Neznám přeceňovanější režiséry než jsou Coenové, snad Tarantino?

Gargantua (1998) (TV film) odpad!

Tak tohle je úlet a žhavý kandidát v CSFD na první místo v top 200. Tohle je film jen pro drsné nátury.