Agatha Christie's Poirot - Třetí dívka (2008) (epizoda)

Jsou takové díly HP, kde jsou zajímavé zápletky a mimo pár prvních dílů to každý režisér zvládne do zdárného konce na minimálně 4 hvězdy. Pak jsou takové díly, které vynikají svým zpracováním a atmosférou. Toto je ten jeden z nejlepších.

Terminator Salvation: Temný počátek (2009) (seriál)

Je dobrý nápad na herním enginu založit krátký seriál. Podobá se to pokusu Final Fantasy, ten ale dopadl mnohem lépe. Beru však v potaz, že zde byli minimální náklady a tak za snahu a malé doplnění terminátorovského vesmíru dokonce v češtině hodnotím 4ma.

Naboř a ujeď (2012)

Sranda to byla, ale proboha!!! Já už nechci vidět žádné nahé důchodce!! Pochopte to tam v USA, je to nechutné!!!

Arsen Lupin - zloděj gentleman (2004)

Co jéé? Proč tak nízké hodnocení?! No tak okej, je to zbytečně dlouhé, ale jinak krásné, tajemné a zaplantané:). Časté a nečekané zvraty jsou z mého pohledu plus a překvapivý konec také. Eva Green je nádherná.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Vzhledem k tomu, že jsme si tehdy všichni mysleli, že trojka bude už z budoucnosti, tak jsem se bál strašného propadáku, protože prostě není možné, aby si udrželi úroveň i u třetího dílu a taky protože už to nerežíroval TEHDY mistrovský Cameron. A světe div se, on to vážně někdo jiný zvládl. Neříkám, že je to nejlepší díl z celé série, ale můžu říct, že to dosáhlo úrovně svých předchůdců a došlo do krásného překvapivého konce.

Nekonečný příběh (1984)

Tak jsem si zavzpomínal na své dětské léta:). A bylo to krásné, těším se až budu tenhle příběh sledovat se svými dětmi:).

Agatha Christie's Poirot - Vražda v ulici Mews (1989) (epizoda)

Reálně za 4 hvězdy, tady hodnotím pátou originalitu vraždy a celý průběh vyšetřování. Zajímavé, že se jednalo o jeden z prvních dílů a já to přitom viděl mezi posledníma. Je dost možné, že kdybych si to pouštěl od začátku, tak by mě taková zápletka ani nepřekvapila. ... Levá ruka, manžetový knoflík, premiér manžel, golfové hole, kufřík, dopis.

Californication (2007) (seriál)

Ono to tak nějak přesně odráží mou osobnost. Přestože je to v 5. sérii trošku slabší, tak je to pořád jeden z velice mála seriálů, který má krásný konec a v průběhu váš dokáže rozesmát i rozbrečet.

Základní instinkt (1992)

Starší americké filmy jsou mnohem lepší, než ty dnešní:). Dlouho jsem si myslel, že je tenhle film jen nějaká blbost a skutečnost mě hodně překvapila. Napětí a atmosféra je na výši. Ke konci jsem si už říkal, že je to přece jasné. Pak takové ty momenty v posteli už byly přehnané, každý čekal, kdy to přijde a ono nic a zase ... nó a teď? Zase nic:D. Ale posledním záběrem potvrdili, že tenhle film patří mezi top co tam vůbec tehdy vzniklo. Tvůrci a samotní herci se nebáli nahoty a to je v případě nádherné Sharon víc než dobře:)!

Slečna Marplová - Zkouška neviny (2007) (epizoda)

Zaskočen velmi kvalitní atmosférou a výměnou podezřelých - byl jsem vždy o krok pozadu:D. Asi nemá smysl neustále opakovat, že je to na velmi dobré úrovni po všech stránkách, tyto 'TV filmy' nemají konkurenci a spousta těch amerických slátanin by se od toho mohli učit. Označuji zatím za jednu z nejlepších Marplových, ale nejhorší je na tom to, že mě zde poprvé štvala samotná Marplová. Byl to hodně složitý případ z pohledu účastníka. Taková starší paní prostě nemůže vydedukovat jak se to všechno odehrálo před dvěma roky. Rozhodně ne tak, jak to bylo podáno ve filmu. ... Vražda kvůli penězům, poprava, svatba, doktor přes zvířata, stopař, adoptované děti.