Muži v naději (2011)

Po dlouhé době konečně český film, který se mi líbil

Tintinova dobrodružství (2011)

Film mi přinesl velké zklamání :-( ... vzhledově byl snímek nádherný (z fleku bych za to dala pět hvězdiček), naopak mě zklamalo podání příběhu, hodně byl zjednodušený a hlavně byl až moc náhod a štěstí, které hráli do karet kladným hrdinům .. kdyby to bylo jednou, dvakrát, tak nic neřeknu. Ale bylo to od začátku do konce

Čaroděj ze země Oz (1939)

Vůbec bych neřekla, že je čaroděj natočen tak brzo .. velice vydařený film i po vzhledové stránce .. vzhledově mi přijde hezčí než ty umělé slátaniny, které vznikly jen v počítačích (avatar apod.)

Harry Brown (2009)

Je zajímavé, jak se někdy tvůrcům podaří dostat pocity hrdinů na pocity diváků .. normálně jsem zažívala odpor během sledování filmu a přála jsem, aby se se brownovi podařilo všechny ty hajzli" zničit ... samozřejmě, že to mohlo být akčnější a bůhví co ještě .. ale tady šlo spíš o pocity než o milion výstřelů

Síly temna (2006)

Musím upřimně říct, že tenhle snímek se může pochlubit nejakčnější úvodní znělkou. .. jinak hodnocení movie: .. škoda, že tvůrci více nepropracovali námět filmu (by potom mohli apelovat na čtyři hvězdičky)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Původně jsem ohodnotila seriál pěti hvězdičkami .. ale po posledních seriích si takové ohodnocení nezaslouží, seriál ztrácí pointu a díly jsou o ničem, ...

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Úžasný jack nicholson, jen on dokáže být zároveň odporný a přitom přitažlivý

Angel-A (2005)

od začátku mě film pohltil .. parádně se ke snímku hodilo černobílé zpracování, parádní herecké obsazení, parádní myšlenka, parádní konec (v srdci jsem moc toužila, aby to tak skončilo).... 4 parádní = 4 hvězdičky

Smrtihlav (1998)

Příběh, napětí, efekty .. všechno perfektní. Tenhle snímek řadím do typů filmů značky: TO MUSÍTE VIDĚT, JE TO ORIGINÁLNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... jinak mi přijde, že se tvůrci inspirovali sérii knížek noční strana od Simon R. Greena

Půlnoc v Paříži (2011)

nemůžu si pomoct, ale během filmu na mě sedla příjemná nálada a nechala jsem se vést Woody Allenem Paříží z doby 20. let. Tenhle snímek vám musí sednout do nálady