Blafuj jako Beckham (2002)

Sundej ty boty se svých lesbických nohou ... k tomuhle filmu se nedá nic dodat, inteligentně vtipné s dobrým hereckým obsazením ... matka Jess mě dostala a má moje sympatie

Haló, haló! (1982) (seriál)

Nejlepší je René, .. se chudák vždycky do něčeho zaplate ani neví jak

Eragon (2006)

Nic moc .. čekala jsem víc .. než se pořádně něco stalo, tak bylo po filmu .. upoutávka jako vždycky napovídala o velkém napětí a po spuštění filmu velké sklamání

Jak na věc (2002)

Egoistický, samolibý ... tento typ role podle mě Hugh Grantovi víc sedí než ty slaďárny, co natáčel ze začátku kariéry ... báječně tady vynikla jeho temná stránka

Johnny English (2003)

Podle mě jedna z nejlepší parodií ... nádherně si utahuje z Jamese Bonda apod. ... lepší než parodie Scary movie apod. ... Matla, kterému nikdo nevěří, ale on se drží svého a jde za tím .. a jde správným směrem stůj co stůj

Howlův kráčející hrad (2004)

kdo nevidel tento film, tak si zaslouží facku .. nádherný film, který by v natočené verzi tak nevyzněl. A hlavní hrdinka po přeměně na babičku má moje sympatie .. úplně jako moje babča

Princezna Mononoke (1997)

Hayao Miyzakiho filmy miluju, nádherně animované, nádherný příběh, jeho filmy se line myšlenka pokroku a jak zasahujeme do přírody, zrovna v tomhle filmu se dá toho všimnout, .. lesní bohové vymírají a civilizace zabírá její místo

Znamení (2002)

Nejlepší je ta atmosféra, ... návštěvníky z vesmíru pořádně za celý film nevidíte, ale mráz vám přesto běhá po zádech, nejhorší je to napětí