Holky z naší školky (2007)

Ujeté, vtipné, parádní hudba .. nečekala jsem, že až tak moc se mi to bude líbit ... ještě jednou - parádní hudba, doporučuji, jeden z nejlepších puberťáckých filmů

Kolej Sv. Trajána 2: Legenda o zlatu rodu Frittonů (2009)

Příjemná puberťácká komedie, která má aspoň něco do sebe oproti dalším bezduchým filmům pro náctileté holky, parádní hudba .. spolu s jedničkou jedna z nelepších filmů pro mladé prdlé lidičky

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Nechápu vůbec, proč točili další pokračování, když už ani trojka nebyla nic moc .. postupně se vytrácí kouzlo shreka

Máma mezi Marťany (2011)

Souhlasím s livingdeadem .. ten tlustoch mi tam taky vadil, jinak film se mi líbil a myslím, že i pro menší diváky byl i trochu přínosný a mohli si z filmu něco vzít. K tomu mezi těmi všemi animovanými pohádkami měla máma ne všední příběh.

Město ztracených dětí (1995)

Okamžitě řadím tohle dílko do sekce podivné a nejisté pochopení filmu. Originální, obrazově opravdu zajímavý film. Doporučuji, pokud po dlouhé době chcete zkouknout ne obyčejný movie.

Zkažená úča (2011)

Konečně jsem se dočkala další komedie, která došla aspon s nějakým dalším nápadem. Zezačátku jsem viděla movie na tři hvězdičky, ale postupně jsem si film víc užívala díky i sympatickým mužským hercům. (marshalla z HIMYM a Timberlaka). A na konci? ... úplně jsem přála, aby profesorka veverka dostala pořádně na frak.

Smallville (2001) (seriál)

první čtyři série tak na dvě hvězdičky .. po příchodu lois začíná být seriál vtipnější a po další série jsou i zajímavější, ale nemít kamaráda, který byl do seriálu blázen, tak bych ani nevydržela do těch dobrých sérii

Strážci - Watchmen (2009)

Film jsem vlastně viděla dvakrát, vůbec mě nezaujal, v půlce filmu jsem si pořádně nepamatovala o čem je ... a po shlédnutí celku jsem nechápala o čem je ... asi tohoto režiséra nikdy nepochopím

Nezapomeň na mě (2010)

Popravdě film byl o ničem, žádný pořádný děj, pointa a co se týká postav, tak taky žádný zázrak. Naopak co by se mohlo vyzdvihnout, tak to fakt, že přes předpokládanou nezáživnost, která vychází z negativ filmu, se tvůrcům podařilo snímek natočit s atmosférou, kdy vydržíte u filmu a na konci i uroníte slzu. .... nevím jak, ale ta atmosféra je opravdu dobrá, ... ale to je taky to jediné pozitivum,určitě doporučuji shlídnout, ale neočekávejte nějaký zázrak ani, že se na snímek budete chtít podívat znovu