Na úrovni (1973)

hlavní hrdince je už 80 let a mě jen 75 a Segalovi je 82 mám takový dojem , že stárneme všichni moc rychle hezké vánoce všem deda honza :-) smutná komedie:-) do 1:11:48 paráda,ale ten konec je moc smutný honza, ps scénáristi to přehnali když segala nutí hrát blbce a manžele Menkesovy kretény 2.1.2020

Po čem ženy touží (2000)

i když Orlau32 miluji nesouhlasím Mel a Helen parádní sci fi ,kdo by to nechtěl, každý z nás si něco myslí ale říká úplný opak paní režisérka se mi trefila do noty no coment deda :-)tanec s věšákem neměl chybu:-)

Železný kříž (1977)

válka je svinstvo, ale vedou ji egoisté co chtěj vládnout světu a to je stále, bůh nás chraň před blbci deda :-)

Tora! Tora! Tora! (1970)

za týden to bude 75 let , obdivuji mladé američany a všechny mladé lidi kteří šli proti nepřátelům , které zblbli egoističtí vládci světa , 1941 jsem se narodil a byli jsme krmeni komunisty že válku vedli jen rusové díky za tento film i za bitvu u Midwaye spíš je mi smutno že válčí se dál a kreténi stále chtějí moc no coment deda :-)PS nechtěl bych zažít Perl Harbor mám rád Martina Balsama ahoj deda :-)

Co ta holka chce (2003)

stačí číst vaše komentáře není potřeba vytřískat ale stačí jen pohladit a to se povedlo no coment deda :-) (Žiadne objatia, prosím. Som Britka. City prejavujem len psom a koňom.“ ) no coment:-) Colin Firth v roli zmateného otce jako vždy okouzlující a v kožených kalhotech přímo k sežrání :-) v králově řeči byl fantastický a lionel logue taky:-) 14.12.19

Smích z ráje (1951)

Pokud se chci od srdce zasmát, tak si pouštím tento film, zvláště v této " veselé " době . Perfektní anglický humor, který nemá chybu. Audrey Hepburn má v tomto filmu pouze štěk, prodává cigarety v nočním baru. Dabink je také skvělý. K Oskarovi: po 62 letech je to skvělý film, který potěší víc než ty blbé slátaniny, co nám naše televize nabízejí. Určitě jste si všimli, že TV vytahují staré, ale skvělé filmy pro pamětníky . no coment ! PS ti staří dědci se uměli bavit díky deda :-) co to zpívaji za písen při čtení závěti díky deda honza:-)

Bourneovo ultimátum (2007)

tak jsem si dal Bourna 2002 v celku tj á 110´ na 1 díl autor raději zemřel v 2001 a tak měli scénáristi klid na práci , která se jim velice povedla, jen mě mrzí kvapík režizérů bral bych raději slowfox takže pomalu v klidu si tyto díly užívám, některé scénky si opakuji nemá to chybu už to žvýkám 2 dny a stále jsem napnutý i když to znám, u sledování jen piji pivo, rum a dávám si pauzu na cigáro je to paráda ještě mě čeká odkaz snad to přežiji ve zdraví, julia Stiles a Joan Allen to jsou kočky ty miluji deda :-) tento díl je suprovej bourne 2016 mě trochu zklamal tak za 3 *** a Odkaz byla slátanina no coment deda :-) ps ten novinář si to zavinil sám:-)

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

jen at se lidé podívají čím nás krmili to není propaganda to je historie deda :-) PS je mi 74 let ahoj :-)