Dynamit v zeleném (1968)

Jerry Cotton je moje vzpomínka na mládí to mi bylo 27 mladej chytrej úplný blbec a to mi zůstalo deda :-) rád se podívám i dnes:-)

Kurýr (2002)

za akci a jasona 3* za příběh 0, jednou a dost, to Bourne je je 100x lepší deda :-) Ztráta času :-)

Princ a chuďas (2000) (TV film)

hezky zpracovaná povídka Marka Twaina i ta naše povídka je velice dobrá rád jsem si to skouknul deda :-)tato je skoro lepší :-) Robert Timmins a Jonathan Timmins dvojčata :-) 14.02.2019 roky bylo dokázáno že šlechtici byli degere , ale uměli jazyky to jim nikdo nemůže upřít viz Malý lord Fauntleroy (tak jsem blbej že to ani napsat neumím) jsem folt ta spodina , je mi 77 let čekám na paní Kaplanovou, ale užívám si to po svém :-) moc jsem se bavil Mark Twain byl sekáč, když jednou šel se ženou otočil se hezkou slečnou a žena mu řekla: ¨uvědom si že jsi ženatý ¨ a on řekl, že ho to mrzí, to jsem si vymyslel byl to sekáč ti snad již vymřeli a zústali tu jen ti co hrabou pod sebe jdu zvracet deda:-)30.4.19

Synkopy (1942)

tento film miluji a moc závidím muzikantům co neznají noty ale zahrají co cítí já mám muziku rád ale nejsem genius škoda celý život miluji hudbu je fantastická , škoda že trvá jen chvilku tak se snažím si ji užít deda :-)

Prázdniny v Římě (1953)

fantastický film i po 63 letech nemá chybu ten pohladí po všech stránkách deda :-) oběma to sedne odry bylo 24 ano byla to krásná žena wyler to zvládl perfektně ale finále je úžasné dokonce i slzím a za ty slzy se nestydím deda:-)2,10,2018 i dnes ten film nemá chybu a Wyler to zvládl bezchybně:-)20.12. 19 hudba vynikající 2.3.2020 a dnes taky 31.12.2o2o:-) dnes taky 3.5.2021:-)

Král Šumavy (1959)

vykašlete se na politiku, zaplať pánbů to máme za sebou po válce hodně lidí fandilo komunistům a ti špatní utíkali na západ no coment, ale film je nabit osobnostmi levými Vala Švorcová to byla kočka Holý i slušnými každý ať si šáhne do svědomí kde stál jsem rád že tento film si mohu pustit kdy chci a ocenit práci všech zúčastněních deda :-) PS nebo Větrná hora?! už na začátku filmu je řečeno o neprostupnosti hranic , aby slušní lidi nemohli opustit republiku ad rok 1968 to bylo taky zvěrstvo zdraví deda :-) tak uvodní citát mě vytočil na šumavě začal tvrdý boj o neprostupnost našich hranic k smíchu co ti komouši vlastně chtěli zavřít lidi do jejich bordelu ?my obyčejní lidé jsme to přežili chci blejt:-)24.10.2018 vala komunista jiřina taky ale byla to kočka snad při milování neměla v posteli stanovy KSČ:-) holý taky vůl ale stejně je mám rád deda:-) a dá se na to koukat i dnes tj 23.5.2019:-)

Pravý rytíř (2016) (TV film)

dnešní den je pohádkový už za ranního kurvopění ale jedničky zvítězili včetně popelky toto byla zase slabota, snad po 2 druhém skouknutí to přežiji lépe zdraví deda a hezké vánoce přeji deda :-)