Predátor (1987)

mám dojem že krvavá volba mne bavila víc toto je nádeničina sorry deda :-) ale dobrá to jsme žrali viděno 2x za víc to nestálo deda honza :-) i byt je lepší a prázdniny ještě víc no coment :-)

Racek má zpoždění (1950)

přátelé tak tímto jsme byl krmeni, tu dobu znám, jsem ročník 1941 to jsme ještě milovali Stalina a lezli jsme komunistům do hrdele deda:-) PS holubi se nepěstují, ale chovají :-) 28.1. 2019 Kutílkova masáž nemá chybu 21.3.21:-)

Zdivočelá země - Epizoda 5 (1997) (epizoda)

brabenec byl blbej komouš, ale lábus navíc ještě vyžírka ahoj deda:-) srali mě oba :-)nc:-)co dělá Lábus furt na statku ?:-)3o.5.2o19 na tom břehu jsem jim záviděl, ale bylo tam moc lidí:-) 1.1.2o21 ilonka má pěknou postavu , ne českou s velkou prdelí:-)

Letiště (1970)

Arthur Hailey byl dobrý vyprávěč to nemá chybu, kniha je však lepší deda :-)obsazení herců je také výborné:-)8.1.2020

Přísahám a slibuji - Epizoda 1 (1990) (epizoda)

pan doktor ota dub to napsal nádherně a herci se snažili až moc děkuji deda :-) kterej vůl navrhl účes zuzany bydžovské?????na barrandově snad jim sračkovatí mozky ahoj deda :-) děkuji rejžovi panu Filipovi to nemá chybu díky deda :-) koho nejvíce lituji roberta vrchotu ,jaký to byl sekáč, to dělá to blbý pivo:-) a z Veškrnový udělali šoustavou mrchu to jsem se pobavil, hrála ji skvěle :-)14.8.2o2o

Zdivočelá země (1997) (seriál)

všechny serie nemají chybu tu dobu jsem zažil vždycky mě to rozčílí pane Stránský děkuji no coment :-)

Šest dní, sedm nocí (1998)

na 20 let starý film se vždycky rád podívám ale musím si vzpomenout na název moc jsem se pobavil deda :-)

Nebeské dítě (1985)

na každý film musíte mít náladu za 4 koule na vídeňskou špičku to nemá deda :-)

Vídeňská špička (1994)

dobrá milá oddychovka za 5* rád si ji pustím znova deda :-) mám hlad tak pa :-)mám dojem že Lili pouští dětem film Vrah mezi námi 1931 kde vrah vraždí malé holčičky:-)krásní lidé prostě nádhera , PS Otto Schenk mně připomíná našeho herce Josefa Kobra, už to má taky za sebou deda :-)To byl taky pan herec :-)i dnes 21.9.2019:-) nechápu proč milionář chodí jako vágus , jinak film pro děti ,až na tu perfektní soulož :-)

Kotva u přívozu (1980) (TV film)

" já tvoji ženu miluju už 10 let", "Tak já ti ji na 1 den půjčím." no coment deda :-) další krásná hláška " ženská musí vydržet víc než člověk " nc deda:-) 29.3.2o2o