Profesionálové z CI5 (1998) (seriál) odpad!

Je to pravda že navázat na starý seriál je škoda peněz a hlavně času. Raději si pustím starý páky , tj 57 hodin jedinečného seriálu s Cowley s Doyle a Bodie. I po cca 40 letech to má větší šmrnc než tyto dotáčky.

Příběh dušičkový (1964) (TV film)

Mám-li splín na duši , tak Lorenc mě z něho dostane už mockrát. Pan Filip a herci všichni včetně Josefa Grusse "hemeroidy si tu vysedíme všichni" skvělí :-)

Jen o rodinných záležitostech (1990)

díky znalosti stranické práce , ukázal nám pan režizér, jak v praxi vypadá stranická kázeň a plnění stranických úkolů, jak dostat Slánského na popraviště 1952. dnes jsem viděl tento film po 2hé a vřele doporučuji ke shlédnutí. Co mi však chybí u těchto filmů, poukazujících na metody komunistů : morální odsouzení komunismu jako takového směru , který lidi vykořisťuje stále stejně. Ústřední výbor a strana se nikdy nedopouští omylů. Pokud někdo udělá chybu, je okamžitě vyloučen z této elitní sestavy. Naše nová garnitura elita to od komunistů okoukala kompletně, a tak strany hajzly hází mezi nestraníky ty , kteří tuto pakáž platí. No coment už mám zase kt 270/140 a nechci dostat infarkt z blbců. :-) PS po3. shlédnutí , ani se nedivím , že Svobodu chtěl někdo zabít. On o tom svinstvu věděl. Hnulo se v něm svědomí? Tento film by měli vidět lidé 20-40 letí , ti o té době vědí prd deda :-) šokoval mě bartoška s hanzlíkem: byl to stranický úkol zdraví deda:-)fascinoval mě odznak KSČ na klopě pana Bartošky deda:-) ti komunisti Hanzlík a Bartoška byli perfektní měli hlavy natřený indulonou aby dobře vklouzli soudruhům do rekta :-)17.4.2019

Maja Plisecká (2000)

Bravo. RIP! Řekla to moc hezky, že komunisti jsou nebezpeční ze všech stran deda

Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)

Hříšní 1968 Jiří Sequens st. Panoptikum 1986 Antonín Moskalyk, jiná doba jiný režizér. Ale výsledek velice dobrý, pokus přivést lidi a hlavně pobavit od reálu doby 1968 Rusáci 1986 srab komunistů no coment deda :-) PS povídka Pan rada v Paříži je přímo skvělá, skvělé jsou všechny :-) :-)

Velký případ (1999) (TV film)

S pravdou si vytřeli prdel, škoda čím víc poznávám lidi , tím víc miluji psy. Je mi k blití , když se podívám do zrcadla fuj :-)

O Šípkové Růžence (2006) (TV film)

Tak jste mě zase oklamali, verše vtipné a ty staré čarodějnice mě rozesmály a to je důležité :-) PS A ty svoje sáhodlouhé kecy si nechte pro sebe . Kecalů tu máme moc :-)

Vše pro firmu (1998) (TV film)

Tak Bylo nás pět si pustím klidně 10x , ale Firmu jsem přetrpěl. Ten samý rok natočil Poklad pana H , který je vynikající. Firma dle mého názoru nestojí ani na 2hé skouknutí, ztráta času. Škoda vaše komentáře mě zklamaly, byl jsem natěšen jako na Poklad a ono prázdno až smutno deda :-)

Zběsilost (1972)

perfektní krimikomedie, miluji ženy , které vaří tak dobře , že to ani inspektor Scotland Yardu nestráví. Má to spád gradace je perfektní na to že mu bylo 73 tak přímo skvělý loučil se na úrovni , je tam všechno od mordu přes kuchyň útěku no coment prostě nádhera . Skvěle jsem se bavil a vřele doporučuji .Všichni byli perfektní i škrtič. Děkuji za příjemný večer své filmotéce, ještě štěstí že ji mám, na ty nové slátaniny se nedá ani koukat zdraví deda :-) Všem uživatelům doporučuji komentovat filmy po 3. skouknutí určitě změníte názor zdraví deda :-) Enšpígl kecá a uráží ,taky je někdy idiot :-) asi se blbě vyspal nebo měl zácpu:-)1.11.2019 Alfred Hitchcock z toho udělal kvapík, ale skvělý určitě se při natáčení všichni dobře bavili a já při x tém sledování taky deda :-)8.2.2020 Richard Blaney se v restauraci chová jako idiot:-) 18.3.21

Cesta k vítězství (2006) (TV film)

Cestu k vítězství dělali také docela obyčejní lidé. Drží se i faktů : na tomto letišti Gander zahynul dr Banting (21. února 1941, Newfoundland) nositel Nobelovy ceny za inzulín. 1940 V té době si všichni dělali iluze že válka je sranda a že skončí za pár týdnů. Viděl jsem to asi 5x a stále mne to dojímá. Pro mne je to jasná *****. Souboje jsem ani moc nečekal, tady šlo o psychologické uvědomění že válka začíná . Dnes víme s jakými konci. Zdravím deda :-) Ps Amerika ještě tehdy nebyla ve válce tak si z toho nedělali hlavu, spíš srandu. A dívat se na blbečka Harrisona bez kyslíku to nejde, ale ta Liane Balaban byla perfektní a Benett ( Richard E. Grant) ještě lepší deda :-)20.8.2016 PS Sir Frederick Grant Banting (14. listopadu 1891, Alliston – 21. února 1941, Newfoundland) 14.2.2020:-) Benet ( Richard E. Grant) byl osobnost nc:-)viz vikipedie Air Vice-Marshala Donalda Bennetta :-)