• Hudební

Detroit Rock City (1999)

Takhle by o lístky na Kiss bojovali jen opravdoví fanoušci! Vtipná komedie se skvělou hudební kulisou! Takže pokud máte rádi hudbu nejenom Kiss, ale třeba i Ramones, či Nazareth je tento film jasná volba!

Pád do ticha (2003)

Neskutečný příběh lidského odhodlání poprat se o vlastní život!

Já, legenda (2007)

Neville je zkrátka hrdina! Příběh, který si Vás rychle získá a díky postupné gradaci se rozumných 96 minut nebudete nudit!

Tomorrow Will Be Better (2012)

Nevím proč, ale většina dokumentů se dá zařadit pro člověka, který nemá s daným odvětvím mnoho společného za nudné. Tohle je však naprosto něco jiného, ač jsem na ,,krosce,, nikdy nejel a ani jezdce nijak nesledoval, tušil jsem, že motokros je něco, na co bych se šel klidně podívat a nemýlil jsem se! To, co mi bylo nabídnuto v 73 minutách bylo něco neuvěřitelného. Strhující tempo a Liborův humor Vás naprosto vtáhnou do děje a vy prožíváte s Podmolem všechny jeho závody, každý skok čekáte, zda se povede... Pády, zranění nic zde nechybí. Celé to doplňuje výborná hudba. S klidným svědomím mohu prohlásit, že jsem nikdy neviděl lepší dokument! I po druhé návštěvě kina se zdá film bez chybičky! Klaním se a děkuji!

Bastardi (2010)

Nevím kde jsou nějaké hranice a meze, ale tohle bylo už jistě za.. Proč jsem to vůbec dokoukal?!

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Ze začátku jsem na film nahlížel poněkud s nedůvěrou, ale získal si mne a to tak, že je to zařadím do sbírky nejsilnějších zážitků stříbrného plátna..

Kick-Ass (2010)

Kdo by neměl rád komixové hrdiny a netoužil po tom se jím stát! Aneb další z nekonečné série filmů na doporučení od uživatele Doudis19, díky!

Arthur (2011)

Russell Brand mě asi nikdy nepřestane bavit. Nechápu jak tomuhle může dát někdo odpad, proberte se!

Zombieland (2009)

Já se bavil, od začátku do konce! Nemám rád zombie horory, ale tohle byla příjemná komedie! Díky za ni!