• Romantický

Život je zázrak (2004)

Po 35 minutách vypínám, nechytlo mě to a asi ani nechytne.

Flying Home (2014)

Nic moc. A nezachránil to ani Jamie Dornan.

Vánoční pohlednice (2006) (TV film) odpad!

Myslím že si všichni zaslouží Oscara. Za režii, scénář, ale v první řadě za hudbu. Nechci opomenout kameramana, ale bohužel jsem film měla pouze jako kulisu bez obrazu. I tak mi bylo ale trapně.

Švédská trojka (1994)

Těžké téma a osobně si myslím že vztah hlavních hrdinů mohl skončit mnohem, mnohem hůř. Oba hlavní hrdinové skvěle hrají svoje charaktery ale Baldwin ve své roli jednoduchého prasáka jasně vede. Na to všechno jsem se několikrát nahlas rozesmála, což se mi často nestává.

Náhradnice (2011)

Je to stejně tak strašně zoufalé jako převlek hlavního hrdiny ze 70. let

Změna je život (2010) (seriál)

Zajímavé a zábavné. Konec druhé řady směřoval kdesi, kde jsem měla pocit, že se vytvářejí další a další zbytečné a těžko uvěřitelné zápletky. A tohle nemám ráda. Dobře že to skončilo po druhé sérii, možná bych se mohla dočkat upadnutí do koma některého z hlavních hrdinů.

Já, kocour (2016)

Námět super, ale herci mi nějak nešli dohromady. Ani jeden. Nejsem sice žádný znalec, ale myslím, že se z toho dalo vytřískat mnohem víc.

Dívky z Jersey (1992)

Tak tohle je snad první film, kdy slabé a trapné výkony zachránila poslední půlhodina, při které jsem jim to opravdu uvěřila. Zvyšuju z původně zamýšlených ** na ***