• Romantický

Dave (1993)

Moc pěkný film po celou dobu až do konce. Kupodivu nebylo cítit pro Ameriku klasickou hrdost, ale ani bez "God bless America" se film neobešel. Dnešní film makeři učte se!

Miluji tě k smrti (1990)

Jako komedie mi to zrovna moc nepřišlo, ale námět byl skvělý. Kevin Kline je pan Herec. Keanu Reeves dostal nejlepší roli celého filmu - vymaštěného feťáka který vůbec neví o čem se točí.

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

I přes několik pokusů jsem bohužel nestrávila nesympatického Andyho Samberga. V poslední době se jedná už o několikátý seriál, kde uječená, namachrovaná nebo přihlouplá hlavní postava zničila dojem z celého seriálu. Za povšimnutí stojí postava nenápadné Chelsea Peretti, která alespoň za něco stojí.

Falešní poldové (2014)

Po 15 minutách jsem bohužel došla k závěru, že podobných filmů už jsem několik viděla a film vypla. Tenhle film asi dokážou ocenit jen ti, kteří tenhle dokola omílaný scénář vyhledávají. 1* za Jake M. Johnsona, který má cosi do sebe.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Škoda, že jsem film viděla až potom, co jsem četla knížku. Ačkoliv je film skvělý a člověk na něj nevěřícně kouká a vrtí hlavou, do těch dvou hodin se vešlo jen velmi málo z toho neuvěřitelného co se tomuhle sympatickému podvodníkovi podařilo.

Francouzský polibek (1995)

Příjemný pocit a velký úsměv na tváři. Tak se cítím na konci filmu. Charismatický Kevin Kline, kterému jsem odpustila obrovský knír a Meg Ryan, která byla svého času do podobných romantických filmů hojně obsazována. K tomu skvělý soundtrack, krásné prostředí Francie. Chvílemi se mi zdálo, že vidím ulice a scenérie Prahy.

Přátelé (1994) (seriál)

Přátelé jsou seriálem seriálů, který se mi ještě stále neomrzel a to jej koukám pořád dokola už několik let. Je to ukázka skvělých hereckých výkonů všech obsazených, jak v hlavních, tak vedlejších rolích. Moje nejoblíbenější životní moudra, které aplikuji do svého života jsou od Phoebe „Ráda bych šla, ale nechce se mi" a také od Joeyho „Skoč do vody po hlavě, čůrej proti větru!" Jediným malým mínusem je poslední série, na které je znát, že je poslední a spousta životních změn herců je odbytých, jen aby mohli seriál zakončit. Ale i přesto hodnotím nejvyšším možným počtem. 100%