• Romantický

Blikající světla (2000)

Černý severský humor - přesně tohle jsem potřebovala. Vyfukování vajec nejlepší část. "Ta skořápka byla divná. - Nemohl jsi za to. Ta slepice musela být nemocná." Kámoši každým coulem.

Neohlížej se (1998)

Být s looserem, nebo být s větším looserem? Tak bych to asi shrnula v jedné větě. Zajímavé je, že nás ženy to vždy táhne k té větší katastrofě.

Lion (2016)

Pro film 3*, pro příběh 4*..,

Vzhůru nohama (2001) odpad!

Kdyby mi bylo tak dvanáct, tak bych určitě dala vyšší hodnocení, ale za takovou sračku prostě nemůžu. Gratuluju všem, co tohle dokoukali až do konce.

Blízko od sebe (2013)

Meryl Streep v roli odporné zlé mrchy. Film nebyl špatný, ale dívat se na takhle narušenou trpící rodinu mi moc dobře neudělalo. Kdyby se jednalo o dánský film, tak mě děj nepřekvapí, nicméně i tak mám velmi silný zážitek.

Stud (2011)

Mazec. Celou dobu jsem uvažovala, z jaké rodiny musel pocházet, co musel prožít, aby se z něj stalo to čím byl. Emocionální kripl hledající naplnění v prázdnotě.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Strašně předvídatelné, od začátku az do konce. Neříkám, že špatné, ale dost slabé. Vztahy mezi herci jsou nedotazene. A posledni scéna, kde Láska, Čas a Smrt stojí na mostě a pak hned zmizí, nedává smysl.

Listopadová romance (2001)

Nevím, jestli to bylo dabingem, ale Charlize Theron mi nesedla. Vlastně jsem jim to ani jednomu nevěřila.