Šógun - Andžin (2024) (epizoda)

Výborný, jen škoda, že frajerovo charisma nesahá Chamberlainovi ani po kotníky

Berlín (2023) (seriál)

Nuuudaaa

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Je to jako running sushi, každý záběr a dialog z jiného filmu a celek nikde. Všechno už jsem někde viděl (lépe) hlavní holka nesympatická, zloduch přehrávající Dishonered zmrdíček. Šéf povstalců a jeho akcička při který zdechne? Strašnej dement. Proč je chceš zabít tou věcí ( jateční dláto?) kterou musíš strčit do toho zatýkacího bakugana?

Na maděru - Skuteční američtí hrdinové (2023) (epizoda)

Fake Brad Pitt, fake Gal Gadot, fake Jackie Chan, fake LeBron, fake Steve Buscemi, fake Michelle  Rodriguezová, fake Morgan Freeman, dokonce i fake cameo Charlie Sheena = fake sranda, fake akce, fake řemeslo. Bída. První díl fakt amaterismus. Celý je to jak z Aliexpressu.

1899 (2022) (seriál)

sorry, ale to je velká bída. řemeslně se nedá nic vytknout, ale scenář ? Víc než 1,5 dílu jsem nedal. jako že nikoho neudivilo, co ten chlapeček dělal třeba celé ty 4 měsíce zamčenej ve skříňce. Co jedl, pil, jak chodil na záchod. Na lodi už chaluhy a on vymydlenej ve skříni. A ani slovo o tom. Píchovina.

Matka versus android (2021)

Větší zoufalost, jsem už dlouho neviděl. Nic, naprosto nula, blbě napsaný, blbě zahraný a blbě udělaný.

Matrix Resurrections (2021)

Nechápu tady ty negativní recenze, co jako čekali po dvaceti letech. První neakční půlka velmi dobrá. Výborně udělaný. Je to prostě Neo a Trinity. Za mně dobrý.

K zemi hleď! (2021)

Vtipný, dobře zahraný, dobře natočený i k zamyšlení. Jedině snad, zbytečně dlouhý (ale v pohodě)

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Velkolepá výprava a vizuální zážitek....ale zbytečně dlouhé ... Mojžíš dobrý - Ramses suchý ...

Zmizelá (2014)

Ze začátku jsem byl lehce zklamanej - spíš nedočkavej, ale Fincher nezklamal....Rosamunda ..... to je svině ....velká paráda